Son Dakika

Son dakika... Ankaragücü Onursal Başkanı Cemal Aydın hayatını kaybetti

A A

08.12.2021 - 12:40 Son Güncelleme: | Haber Kaynağı: DHA

Geçen hafta kalp krizi geçiren Ankaragücü eski başkanlarından Cemal Aydın, tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Son dakika... Ankaragücü Onursal Başkanı Cemal Aydın hayatını kaybetti

MKE Ankaragücü'nün onursal başkanı Cemal Aydın 73 yaşında hayatını kaybetti.

Geçen hafta kalp krizi geçiren ve Şehir Hastanesi'nde uyutulan Cemal Aydın'ın bu sabah yeni bir kalp krizi sonrası kalbi durdu. Aydın, doktorların tüm çabasına rağmen kurtarılamadı. 

1996-2008 yılları arasında Ankaragücü başkanlığı yapan Cemal Aydın aynı zamanda 2002-2004 yıllarında Kulüpler Birliği Başkanı olarak da görev aldı.

TFF'DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI:

"MKE Ankaragücü ve Kulüpler Birliği Vakfı eski Başkanı Cemal Aydın'ın vefat ettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhum Cemal Aydın'a Allah'tan rahmet; ailesi, sevenleri, MKE Ankaragücü Kulübü ve spor camiasına başsağlığı dileriz."

TRABZONSPOR: MKE Ankaragücü ve Kulüpler Birliği eski Başkanı Cemal Aydın’ın vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhum Cemal Aydın’a Allah’tan rahmet; ailesi, yakınları, MKE Ankaragücü ve Türk futbol camiasına başsağlığı dileriz.

FENERBAHÇE: MKE Ankaragücü ve Kulüpler Birliği Vakfı eski Başkanı Cemal Aydın'ın vefat ettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhum Cemal Aydın'a Allah'tan rahmet; ailesi, sevenleri, MKE Ankaragücü Kulübü ve spor camiasına başsağlığı dileriz.