Son dakika... Asya Şampiyonlar Ligi’nde heyecan başlıyor

Son dakika... Asya Şampiyonlar Ligi’nde heyecan başlıyor

Son dakika... Asya Şampiyonlar Ligi’nde heyecan başlıyor

Asya Şampiyonlar Ligi’nde dev heyecan bugün başlıyor ve Türkiye’de ilk kez seyirciyle D-Smart ekranlarında buluşuyor. Asya Batı Grubu maçlarında futbolseverleri 14-30 Nisan arası 17 maç bekliyor

Asya Şampiyonlar Ligi Türkiye’de ilk kez D-Smart ekranlarında futbolseverlerle buluşuyor.

Asya Batı Grubu maçları ve özel programlar bugün D-Smart’ta başlıyor. Dünyanın sporunu evinize getiren D-Smart, 4 sezon boyunca Asya futbolunun en büyük turnuvalarını yayınlayacak. Pandemi nedeniyle yeni sezon başlangıcı ertelenen Asya Şampiyonlar Ligi’nde heyecan bugün oynanacak Batı Grubu maçlarıyla yaşanacak. 14-30 Nisan tarihleri arasında Batı Grubu’nun tüm maçları tamamlanırken 17 günde tam 60 mücadele D-Smart’ta yayınlanacak.

Bugün saat 16.00’da Asya Günlüğü programıyla start alacak canlı yayın maratonunun özel konuğu ise Asya Şampiyonlar Ligi’ni yıllarca deneyimlemiş ülkemizin en önemli teknik adamlarından Mustafa Denizli olacak. Mustafa Denizli, Asya Şampiyonlar Ligi ile ilgili genel değerlendirmelerini yaparken, iki farklı dönem çalıştırdığı İran’ın Persepolis takımının Al Wahda ile oynayacağı açılış maçını yorumlayacak.