Son dakika... Beşiktaş'ta hedef Diego Costa!

Son dakika... Beşiktaş'ta hedef Diego Costa!

Son dakika... Beşiktaş'ta hedef Diego Costa!

Atletico Madrid'den ayrıldıktan sonra hala kulüp bulamayan dünyaca ünlü golcü Diego Costa, Kara Kartal ile temaslara başladı. İki taraf arasındaki görüşmeler olumlu yönde ilerliyor. Yıllık 4 milyon Euro ve 2 milyon imza parası isteyen Costa, bu rakamın yarısını kabul ederse sözleşme imzalanacak.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yeni sezon öncesinde en az iki santrfor transferi yapmayı hedefleyen Beşiktaş Yönetimi'nde daha önce Mario Mandzukic ve Mame Diouf isimleri gündeme gelmişti. Son olarak da edinilen bilgiye göre, Kara Kartal'ın dünyaca ünlü golcü Diego Costa ile görüştüğü ortaya çıktı. Geçtiğimiz sezonun devre arasında İspanyol ekibi Atletico Madrid ile yollarını ayıran 32 yaşındaki golcü, hala kulüp bulamadı. Bu anlamda Siyah-Beyazlı kulüp ile Costa arasındaki görüşmelerin olumlu bir şekilde devam ettiği öğrenildi. 

Orta yol bulunmaya çalışılıyor

Temsilci ile yapılan görüşmelerde İspanyol golcü için yıllık 4 milyon Euro ve 2 milyon Euro da imza parası istendiği belirtildi. Beşiktaş'a, Costa'nın maliyeti fazla geldi. Ancak Kara Kartal, bu rakamın yarısını önerdi. Eğer Costa, bu teklifi kabul ederse imzalar atılacak. Öte yandan taraflar arasında halen bir orta yol bulunmaya çalışıldığı da edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

(Fanatik)