Son Dakika

Son dakika... Caner'den Harun'a: Oğlum adam yok burada!

A A

30.04.2021 - 09:50 Son Güncelleme:

Altay Bayındır'ın sakatlığında kaleyi koruyan Harun Tekin frikik esnasında baraja fazla adam isteyince saha içindeki ilginç diyaloglar yayıncı kuruluş mikrofonları aracılığı ile ekranlara yansıdı. Caner Erkin "Oğlum adam yok burada!'' sözleriyle takım arkadaşını uyardı

Son dakika... Caner'den Harun'a: Oğlum adam yok burada!

Süper Lig'in 38. haftasında Fenerbahçe, Alanya virajında önemli bir kayıp yaşarken Gökhan Gönül'ün Davidson'u düşürüp takımını 10 kişi bırakması maçın kader anı oldu.

Hakem Yaşar Kemal Uğurlu pozisyonda tereddütsüz olarak kırmızı kartını çıkardı. Yapılan kontrollerde pozisyonun ofsayt olmadığı da saptanınca Gökhan'ın kırmızı kartı geçerli sayıldı ve Fenerbahçe 10 kişi sürdürdü.

Fenerbahçeli oyuncular pozisyonun ardından moral olarak da gerilerken ilk yarının son bölümünde frikik atışındaki diyaloglar ekranlara da yansıdı. Altay Bayındır'ın sakatlığında kaleyi koruyan Harun Tekin ceza sahası dışındaki serbest vuruş esnasında barajın 5 kişiden oluşmasını istedi.

'OĞLUM ADAM YOK BURADA!' 

Ozan Tufan da '4 kişi olsun' uyarısı yaptı. Caner Erkin'in ''Oğlum adam yok burada!'' sözleri ise sosyal medyayı adeta salladı. Öyle ki kırmızı kartın ardından eksilen Fenerbahçe'de baraj dışı kalan 3 oyuncuya karşılık 6 Alanyasporlu ceza sahası içerisinde pozisyon aldı.  Caner Erkin'in Harun Tekin'e isyanı yayıncı kuruluş mikrofonlarına yansıdı. Kullanılan frikik atışında top üstten dışarı gitti.

Taktik mücadelesi şeklinde geçen maçta Fenerbahçe'nin kırmızı kartı sonrası oyun planları da değişti. Mücadele başladığı gibi 0-0 tamamlandı.

(Spor Arena)