Son Dakika

Son dakika... Fatih Terim: Hareket halindeki trene yoldan binmedim

A A

17.04.2021 - 18:58

Süper Lig'de Göztepe ile karşı karşıya gelen Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim maç öncesi açıklamalarda bulundu.

Son dakika... Fatih Terim: Hareket halindeki trene yoldan binmedim

Süper Lig'de Göztepe ile karşı karşıya gelen Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim maç öncesi açıklamalarda bulundu.
 
İŞTE O AÇIKLAMALAR

Bu güzel stadı, kazandıranlara teşekkür etmek lazım. Burada toprak sahada, ben antrenman yapmıştım. Gürsel abinin adını taşıyan bu stat Türk sporuna hayırlı olsun. Göztepe son haftaların formda ismi. Milli Takım’da beraber çalıştığım çok değerli bir hocaları var. Biz, son maçları pek iyi geçmiyoruz.

Ama Galatasaray, birçok başarılarına baktığımızda sahaya karakterini koyan ve vazgeçmeyen bir takım oldu. Öyle olmasını ümit ediyorum. Bugün böyle bir reaksiyon bekliyorum oyuncularımdan.

Puan kayıplarından hepimiz üzgünüz. Galatasaray böyle durumlarda asla vazgeçmez. Baktığımız zaman bütün başarılarının altında bu yatıyordur. Matematiksel devam ediyorsa ümit var demektir.

Galatasaray şampiyonluk kazanır, kaybeder ama Galatasaray itibarının zedelenmesine izin veremez. Galatasaray kendi hakkında dışarıda dedikodu yapılmasına o duruma düşmez. Galatasaray'a kimse kendi adına istediği gibi dokunamaz.
 
7446 benim sicil numaram. Yani ben hareket halindeki trene yoldan binmedim. Şu çok önemli, Galatasaray’a da, Galatasaray’ın değerlerine de sahada emeğini veren, formasını ıslatan, Galatasaray’ı temsil eden herkese de kimse kolay kolay dokunamaz.