Son Dakika

Son dakika... Fenerbahçe Divan Kurulu'nda gerginlik

A A

06.11.2021 - 16:08

Fenerbahçe Divan Kurulu'nda gergin anlar yaşandı. Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük ile Divan Kurulu Üyesi Atilla Öztürk arasında gergin anlar yaşandı.

Son dakika... Fenerbahçe Divan Kurulu'nda gerginlik

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu (YDK) Kasım ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı, Faruk Ilgaz Tesisleri’nde yapıldı. Divan kurulunda, kulüp üyesi Atilla Öztürk ile Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük arasında gergin anlar yaşandı.

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, "Güya ben seçimlerden korkuyormuşum. Arkadaşlar geçin bunları geçin. Ben kulübe yaptığım maddi manevi hizmetlerle adaylığımı sürdürmek istemekteyim. Sizlerin adaylığına saygı duyuyorum" dedi.

Vefa Küçük, divan kurulu üyesi Atilla Öztürk'ün kürsüde kendisiyle ilgili sözleri üzerine yanıt verdi.

Vefa Küçük'ün açıklamaları:

Böyle gelip burada haksız yere beni suçlamaya artık benim tahammülüm yok. Ben adayım arkadaşlar. Yarın da olsa adayım, ocakta olsa da adayım, nisanda olsa da adayım. Sizler de aday olarak çıkın ortaya sandıkta da yarışalım. Bir oyla kaybetmiş biri olarak Aziz Yıldırım'ın elini nasıl kaldırdıysam, kaybedersem kazanacak divan başkanının elini kaldırarak tebrik ederim.

Atilla Öztürk ile Vefa Küçük arasında yaşanan gerginliğin ardından divan kurulu başkanı bu kez Ali Ergün Vatan ile gergin anlar yaşadı.

Vefa Küçük: "Ali Şen başta olmak üzere, o günkü komisyonda görev alan insanları 'para toplayıp cebe indirmekle' suçladınız." dedi. Ardından Ali Ergün Vatan: "Yuh!" cevabını verdi. Küçük: "Doğruysa size yuh, yanlışsa bana!" şeklinde karşılık verdi.

Vefa Küçük, daha sonra yerine geçti ve son konuşacak kişinin Ali Koç olacağını belirtti. Ancak Atilla Öztürk yine konuşmak istediğini belirtti. Vefa Küçük kimseye söz vermeyeceğini belirtirken Öztürk, başkanın üslubu ile ilgili kendisini uyardı. Yaşanan kısa süreli gerginliğin ardından Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç kürsüye geldi.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, divan üyelerinin kendileri ve Vefa Küçük hakkındaki olumsuz eleştirileri ile karşılıklı atışmalar üzerine tepki olarak konuşmama kararı aldı. Ali Koç, "Soruları cevaplamayı düşünüyordum ama konuşacaklarımı da konuşmamaya karar verdim" dedi.

(Fanatik)