Son dakika... Fenerbahçe'de hedef yeniden Sarr!

Son dakika... Fenerbahçe'de hedef yeniden Sarr!

Son dakika... Fenerbahçe'de hedef yeniden Sarr!

Hayal kırıklığı yaratan Tisserand ve Lemos’u gönderip kaliteli bir stoper transfer etmek isteyen Fenerbahçe’de yeniden Malang Sarr sesleri yükseliyor. Sarı-Lacivertliler eski gözdesi olan Fransız yıldızı kadroya katmak için yeniden girişimlere start verdi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Hayal kırıklığı yaratan Tisserand ve Lemos'u gönderip kaliteli bir stoper transfer etmek isteyen Fenerbahçe'de yeniden Malang Sarr sesleri yükseliyor. Sarı-Lacivertliler eski gözdesi olan Fransız yıldızı kadroya katmak için yeniden girişimlere start verdi.

CHELSEA'YE KAPTIRMIŞLARDI

Fenerbahçe yönetimi geçtiğimiz sezon başında bonservisi elinde olan Sarr'ın transferi konusunda büyük uğraş vermiş ancak genç yıldız tercihini Chelsea'den yana kullanmıştı. Geçen sezonu Porto'da kiralık geçiren Sarr için resmi girişimlere başlayan Sarı-Lacivertliler, Chelsea ile temasa geçti. Hedef, 22 yaşındaki stoperi 1 yıllığına kiralamak.

YENİ SEZON PLANINDA YOK!

Porto formasıyla geride bıraktığımız sezon 27 maça çıkan Malang Sarr, Chelsea'nin yeni sezon planlarında yer almıyor. Fener, genç yıldızın menajeriyle de temas sağladı.

(Takvim)