Son Dakika

SON DAKİKA: Galatasaray-Kasımpaşa ve Gençlerbirliği-Beşiktaş maçlarının saati değişti

SON DAKİKA: Galatasaray-Kasımpaşa ve Gençlerbirliği-Beşiktaş maçlarının saati değişti

SON DAKİKA: Galatasaray-Kasımpaşa ve Gençlerbirliği-Beşiktaş maçlarının saati değişti

TFF, Galatasaray - Kasımpaşa maçının saatini 16:00 olarak değiştirdi. Süper Lig'in 25'inci haftasında pazartesi günü Ankara'da saat 19.00'da başlaması planlanan Gençlerbirliği-Beşiktaş maçının saati de 16.00'ya alındı.

Meteoroloji hafta sonu İstanbul'da soğuk hava ve yoğun kar yağışının etkili olacağını bildirdi. Kentte son yılların en etkili yağışı beklenirken, Süper Lig'in 25'inci haftasında Galatasaray ile Kasımpaşa'nın pazar günü saat 19.00'da oynaması planlanan karşılaşma da Türkiye Futbol Federasyonu tarafından saat 16.00'ya alındı.

ZEMİNE BRANDA ÖRTÜLDÜ

Diğer taraftan, sarı-kırmızılı kulüp, karşılaşmaya ev sahipliği yapacak Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'nda önlemler almaya başladı. Çimlerin zarar görmemesi ve zeminde kar birikmemesi için sahanın tamamı görevlilerce brandalarla kapatıldı. Görevliler, yağış nedeniyle maçta herhangi bir aksama veya erteleme olmaması amacıyla çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti. Önlemler kapsamında, sahanın açık tutulması için maç sırasında da ekiplerin statta hazır durumda bekleyeceği kaydedildi.

BEŞİKTAŞ'TAN AÇIKLAMA

Süper Lig'in 25. haftasında Gençlerbirliği ile Beşiktaş arasında 15 Şubat Pazartesi günü oynanacak karşılaşmanın başlama saatinde değişiklik yapıldı.

Beşiktaş Kulübünden yapılan açıklamada, daha önce Eryaman Stadı'nda saat 19.00'da oynanacağı bildirilen karşılaşmanın başlama saatinin Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 16.00 olarak değiştirildiği belirtildi.