Son Dakika

Son dakika... Kerem Aktürkoğlu'ndan Barcelona paylaşımı

A A

18.03.2022 - 16:08

UEFA Avrupa Ligi'nde Barcelona'ya elenen Galatasaray'da takımın dikkat çeken ismi Kerem Aktürkoğlu oldu. İspanyolların büyük ilgisini çeken Kerem sosyal medyadan açıklama yaptı.

Son dakika... Kerem Aktürkoğlu'ndan Barcelona paylaşımı

UEFA Avrupa Ligi'nde Galatasaray Barcelona ile karşı karşıya geldi. 0-0'ın rövanşında Galatasaray Barcelona'ya 2-1 mağlup olarak kupaya veda etti. 2 maçta da en çok ilgi gören isim ise Kerem Aktürkoğlu oldu.

XAVİ: "KEREM'E İYİ ÖNLEM ALDIK"

Şampiyonlar Ligi'nde eşleşmeler belli oldu

Şampiyonlar Ligi'nde eşleşmeler belli oldu

Kerem Aktürkoğlu ve Galatasaray taraftarının yarattığı atmosferin saha kenarından nasıl gözüktüğüyle ilgili gelen soruya Xavi, şu yanıtı verdi:

"Kenarda oldukça aktifim, rekabetçi bir insanım. Normalde sakin bir insanım. Ama rekabetçi bir insansanız sahada hareketli olmamanız mümkün değil. Kerem çok hızlı bir oyuncu, Galatasaray'ın en iyi oyuncularından biriydi, ona iyi önlem aldık. Oyunu domine ettik. Atmosferin nasıl olacağını biliyordum, o yüzden iyi bir karşılık verdik."

UEFA Avrupa Ligi'nde eşleşmeler belli oldu

UEFA Avrupa Ligi'nde eşleşmeler belli oldu

KEREM: BİR SANİYE VAZGEÇMEYECEĞİZ

Kerem Aktürkoğlu mücadelenin ardından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı;

"Düşler Sahnesi maalesef bizim için sona erdi. Büyük zafere bu kadar yaklaşmışken daha da ileriye gitmek tek arzumuzdu. Her ne kadar dünkü Barcelona maçı ile elenmiş olsak da, çok şey kazandık. Tecrübe, takım ruhu, birliktelik ve daha niceleri."

 "Bu kazançlar bizi ilerideki başarılarımıza ulaştıracak buna yürekten inanıyorum. Nasıl ki taraftarımız dün bir saniye bile takımı desteklemekten vazgeçmedi. Biz de mücadeleden bir saniye vazgeçmeyeceğiz. Takımımla ve taraftarımla gurur duyuyorum!"