Son dakika... Nice Altay Bayındır'ı istiyor!

Son dakika... Nice Altay Bayındır'ı istiyor!

Son dakika... Nice Altay Bayındır'ı istiyor!

Fransız ekiplerinden Nice, Sarı Lacivertliler'in kalecisi Altay Bayındır’a talip oldu. Fenerbahçe Yönetimi ise en az 20 milyon Euro talep ettiğini belirtti. Taraflar arasında kısa bir süre içerisinde sıkı bir pazarlığın başlaması bekleniyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

2019-2020 sezonunun başında Ankaragücü'nden transfer edilen Altay Bayındır, kısa sürede takıma uyum sağlamış ve harika bir çıkış yakalamıştı. 23 yaşındaki kaleci, Sarı Lacivertli forma altında yakaladığı çıkış ile de Milli takıma kadar yükselmeyi başardı. Genç file bekçisi, yükselen performansı ile de Avrupa takımlarının dikkatini çekmeyi başardı. Fanatik'in ulaştığı bilgiye göre daha önce Beşiktaş'tan Ersin Destanoğlu'nu isteyen Nice, bu kez Altay'ın peşine düştü. Fenerbahçe Yönetimi'nin ise yıldız eldivenin satışından en az 20 milyon Euro gibi bir rakam kazanmayı hedeflediği öğrenildi. 

Sonuna kadar zorlayacaklar

Kırmızı-Siyahlı ekibin, Altay'ı kadrosuna katmak konusunda ısrarcı olduğu belirtilirken, şartları sonuna kadar zorlayacağı bildirildi. Bu doğrultuda taraflar arasında önümüzdeki günlerde sıkı bir pazarlığın başlaması bekleniyor. Ayrıca Nice'in, Altay'ı kadrosuna katamaması halinde yeniden rotayı yeniden Ersin Destanoğlu'na çevireceği edinilen bilgiler arasında yer alıyor.