Soraja Vucelic Instagram'da rekor kırıyor

Neymar’ın eski sevgilisi Soraja Vucelic, Instagram’da yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.Bir dönem Neymar’ın uğruna özel jet kaldırdığı Sırp güzel, Taylan’da yaptığı tatilin her anını sosyal medyada paylaştı.

Özellikle Instagram’da 384 bin takipçisi olan 30 yaşındaki güzelin fotoğraflarına binlerce beğeni yağmasına rağmen, photoshop yaptığını iddia edenlerin sayısı da bir hayli fazla.

Daha önce güzel mankenin bir dönem ‘Çerkes Cengiz’ lakaplı Cengiz Şıklaroğlu ile de birliktelik yaşadığı öne sürülmüştü.

Sırbistan’daki bir televizyon programında meşhur olan Soraja’nın arkadaşları, gelen tehditler karşısında ünlü mankenin doğası gereği sakinliğini koruduğunu ifade etti.

Soraja’yı tehdit eden eski mahkumun bir zamanlar yaşadığı Sırbistan’a girişinin yasak olması ise ünlü mankeni rahatlatan gerekçelerden biri olarak gösterildi.

Çıplak gezdi, fark edilmedi!

Ünlü vücut boyama sanatçısı Jen Seidel, model Maria Luciotti'ye boyama hileleleri yardımıyla 'pantolon' ve 'body' tasarladı. 3 saatlik bir boyama çalışmasının ardından model Luciotti 'çıplak gezme' deneyi için ABD'nin Maryland eyaletinde bir AVM'ye gidip dolaşmaya başladı. Bakın onu kaç kişi farketti...

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS