Spor dünyasından başsağlığı mesajları

Türkiye Futbol Federasyonu, Türkiye Basketbol Federasyonu, Türkiye Voleybol Federasyonu ve Süper Lig ekipleri, İdlib'deki hava saldırısında şehit düşen askerlerimiz için başsağlığı mesajları yayınladı.TFF ve spor kulüpleri, İdlib'de yaşanan kalleş saldırıyı kınarken, şehit düşen mehmetçiklerimize başsağlığı diledi. İşte o mesajlar;

TFF: Suriye'nin İdlib bölgesinde bulunan askeri güçlerimize rejim unsurları tarafından düzenlenen hain saldırı sonucu kahraman askerlerimizin şehit olduğunu ve yaralandığını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.

Aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet; aileleri, Türk Silahlı Kuvvetleri ve milletimize başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz.

TBF: Suriye’nin İdlib bölgesinde bulunan askeri güçlerimize düzenlenen hava saldırısı sonucu kahraman Mehmetçiklerimizin şehit olduğunu ve yaralandığını derin bir üzüntü içinde öğrenmiş bulunmaktayız.

Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet; ailelerine ve milletimize baş sağlığı, yaralılarımıza ise acil şifalar dileriz.

TVF: İdlib’de askeri güçlerimize düzenlenen hava saldırısı sonucu şehit olan kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz.

BEŞİKTAŞ: Milletimizin Başı Sağolsun
İdlib'de Türk Silahlı Kuvvetleri’ne yönelik gerçekleştirilen hain saldırı sonucu, kahraman Mehmetçiklerimizin şehit düştüğünü ve yaralandığını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Şehit askerlerimize Allah’tan rahmet; ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz.

FENERBAHÇE: İdlib’de askeri güçlerimize düzenlenen hava saldırısı sonucu şehit olan kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz.

GALATASARAY: Suriye'nin İdlib bölgesinde gerçekleştirilen hava saldırısı sonucu şehit düşen askerlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve yüce milletimize başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz.
TRABZONSPOR: Suriye’nin Idlib bölgesindeki hain saldırıda şehit olan kahraman Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet; ailelerine ve milletimize başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz!

SİVASSPOR: Acımız Büyük
Ateşkesi sağlamak üzere Suriye´nin İdlib kırsalında bulunan askeri güçlerimize düzenlenen alçak hava saldırısı sonucu kahraman Mehmetçiklerimizin şehit olduğunu büyük bir üzüntü ve acıyla takip ediyoruz.

Aziz şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet; kederli aileleri, Türk Silahlı Kuvvetleri ve milletimize baş sağlığı, yaralı askerlerimize ise acil şifalar dileriz.

ALANYASPOR: İdlib'te hain saldırı sonucu şehit olan mehmetçiklerimize Allah'tan rahmet, yakınları ve yüce milletimize başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz.

Dualarımız mehmetçiklerimizle

GÖZTEPE: İdlib bölgesinde gerçekleşen hain hava saldırısı sonucu şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, yaralı askerlerimize ise acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun.

ANTALYASPOR: BAŞIMIZ SAĞ OLSUN!

İdlib'de gerçekleşen hava saldırısında şehit olan kahraman Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine ve milletimize başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz.

GENÇLERBİRLİĞİ: İdlib’de askerlerimize düzenlenen saldırıda askerlerimizin şehit olduğunu derin bir üzüntü ile öğrendik. Şehitlerimize Allah’tan rahmet; aileleri, Türk Silahlı Kuvvetleri ve milletimize başsağlığı; yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz.

ANKARAGÜCÜ: İdlib’de askeri güçlerimize düzenlenen hava saldırısı sonucu şehit olan kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz.

Milletimizin başı sağolsun

GAZİANTEP: İdlib'de gerçekleştirilen hava saldırısı sonucu şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz.

Milletimizin başı sağ olsun.

KONYASPOR: İdlip’te rejim kuvvetleri tarafından yapılan kalleş saldırıda şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifa, başta aileleri olmak üzere aziz milletimize baş sağlığı dileriz.

ÇAYKUR RİZESPOR: #ŞehitlerimizVar

Suriye’de bu akşam yapılan saldırıda şehit olan Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ve milletimize baş sağlığı diliyoruz.

Mübarek regaip kandili hürmetine ordumuza yardım et, yaralılara acil şifalar nasip et Allah’ım!

KAYSERİSPOR: MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN
İdlib’de düzenlenen hava saldırısı sonucu şehit olan Kahraman Askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralı Askerlerimize ise acil şifalar dileriz.

Milletimizin başı sağolsun.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS