Spor Toto 1. Lig'de 5 haftalık program açıklandı

Spor Toto 1. Lig'de 5 haftalık program açıklandı

Spor Toto 1. Lig'de 27 ile 31. haftalar arasındaki müsabaka programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 1. Lig'de 5 haftalık maç programı şöyle:


27. hafta


2 Nisan Salı:


16.00 Kardemir Karabükspor-Adanaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)


16.00 Altınordu-Osmanlıspor (Bornova)


19.00 İstanbulspor-Eskişehirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)


19.00 Gençlerbirliği-Boluspor (Eryaman)


3 Nisan Çarşamba:


16.00 Gazişehir Gaziantep-Afjet Afyonspor (Gaziantep)


16.00 Hatayspor-Birevim Elazığspor (Antakya Atatürk)


16.00 Balıkesirspor Baltok-Giresunspor (Balıkesir Atatürk)


19.00 Abalı Denizlispor-Altay (Denizli Atatürk)


11 Nisan Perşembe:


19.00 Adana Demirspor-Ümraniyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)


28. hafta


6 Nisan Cumartesi:


14.00 Boluspor-Kardemir Karabükspor (Bolu Atatürk)


19.30 Balıkesirspor Baltok-İstanbulspor (Balıkesir Atatürk)


19.30 Osmanlıspor-Eskişehirspor (Osmanlı)


7 Nisan Pazar:


14.00 Ümraniyespor-Hatayspor (Ümraniye Belediyesi)


16.30 Giresunspor-Gençlerbirliği (Giresun Atatürk)


16.30 Afjet Afyonspor-Adana Demirspor (Zafer)


19.30 Adanaspor-Abalı Denizlispor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)


8 Nisan Pazartesi:


19.00 Birevim Elazığspor-Altınordu (Stadı henüz açıklanmadı)


19.00 Altay-Gazişehir Gaziantep (İzmir Atatürk)


29. hafta


12 Nisan Cuma:


19.00 İstanbulspor-Osmanlıspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)


13 Nisan Cumartesi:


14.00 Hatayspor-Afjet Afyonspor (Antakya Atatürk)


19.30 Eskişehirspor-Birevim Elazığspor (Yeni Eskişehir)


19.30 Abalı Denizlispor-Boluspor (Denizli Atatürk)


14 Nisan Pazar:


14.00 Kardemir Karabükspor-Giresunspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)


16.30 Gençlerbirliği-Balıkesirspor Baltok (Eryaman)


19.30 Gazişehir Gaziantep-Adanaspor (Gaziantep)


15 Nisan Pazartesi:


19.00 Altınordu-Ümraniyespor (Bornova)


19.00 Adana Demirspor-Altay (Adana 5 Ocak Fatih Terim)


30. hafta


19 Nisan Cuma:


19.00 Birevim Elazığspor-Osmanlıspor (Yeni Malatya)


20 Nisan Cumartesi:


14.00 Giresunspor-Abalı Denizlispor (Giresun Atatürk)


14.00 Ümraniyespor-Eskişehirspor (Ümraniye Belediyesi)


19.30 Gençlerbirliği-İstanbulspor (Eryaman)


21 Nisan Pazar:


14.00 Boluspor-Gazişehir Gaziantep (Bolu Atatürk)


16.30 Altay-Hatayspor (İzmir Atatürk)


16.30 Afjet Afyonspor-Altınordu (Zafer)


19.30 Adanaspor-Adana Demirspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)


22 Nisan Pazartesi:


19.00 Balıkesirspor Baltok-Kardemir Karabükspor (Balıkesir Atatürk)


31. hafta


27 Nisan Cumartesi:


14.00 Gazişehir Gaziantep-Giresunspor (Gaziantep)


14.00 Hatayspor-Adanaspor (Antakya Atatürk)


19.30 Altınordu-Altay (Bornova)


28 Nisan Pazar:


14.00 İstanbulspor-Birevim Elazığspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)


16.30 Osmanlıspor-Ümraniyespor (Osmanlı)


16.30 Adana Demirspor-Boluspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)


19.30 Abalı Denizlispor-Balıkesirspor Baltok (Denizli Atatürk)


29 Nisan Pazartesi:


19.00 Kardemir Karabükspor-Gençlerbirliği (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)


19.00 Eskişehirspor-Afjet Afyonspor (Yeni Eskişehir)

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS