TFF'den Deniz Çoban'a teşekkür

TFF'den Deniz Çoban'a teşekkür

Türkiye Futbol Federasyonu, hakemliği bıraktığını açıklayan Deniz Çoban'a hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Federasyonun internet sitesinde yer alan mesajda, "Üst klasman hakemlerimizden Deniz Çoban, dün itibariyle kendi isteğiyle hakemlik görevini bırakmıştır. Yaklaşık 17 yıldır ülkemiz profesyonel futbol liglerinde hakem olarak görev alan Çoban'a hizmetlerinden ötürü teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarılar dileriz" denildi.


Deniz Çoban gözyaşları içinde hakemliğini bıraktığını açıkladı


Bilic'ten çarpıcı Beşiktaş ve Çarşı açıklaması


Konya'dan destek


Türkiye spor Yazarları Derneği (TSYD) Konya Şube Başkanı Recep Çınar, hakemliği bırakan Deniz Çoban'ın Türk hakemliğinde bir ilke imza attığını ve dik durarak örnek olduğunu söyledi.


Çınar, yaptığı açıklamada, Çoban'ın erdemli bir davranış sergilediğini ifade etti.


Deniz Çoban'ın Türk ve Konya hakemliğine katkısının unutulmayacağını belirten Çınar, "Deniz hocamız, Konyalı olmamasına rağmen, beden eğitimi öğretmeni olarak, Konya'ya atandığı günden itibaren adeta bir Konyalı gibi hareket etmiş ve başarıyla yürüttüğü klasman ve üst klasmanda Türk ve Konya hakemliğine büyük katkı sağlamıştır" dedi.


Çınar, Çoban'ı erdemli ve ilkeli davranışından dolayı kutladıklarını vurgulayarak, şunları kaydetti:


"Çoban, Türk hakemliğinde bir ilke imza atmış ve dik durarak örnek olmuştur. TSYD Konya Şubesi Yönetimi ve Konya basını olarak her zaman kendisinin yanında olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Hakemliği gözyaşlarıyla bırakan Deniz Çoban'ın bundan sonra da üst klasman gözlemcisi ve görev verilmesi halinde Merkez Hakem Kurulu'nda Türk hakemliği adına hizmete başarıyla devam edeceğine inanıyoruz."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS