Tolga Zengin: Teşekkürler ama yine abartmışsınız

Tolga Zengin: Teşekkürler ama yine abartmışsınız
<p>Besiktas' goalkeeper Tolga Zengin makes a save during the UEFA Champions League group G football match RB Leipzig vs Besiktas in Leipzig, eastern Germany, on December 6, 2017.

RB Leipzig deplasmanında yaptığı 10 kurtarışla maça damgasını vuran Tolga Zengin 'Vatanı kurtarmadım, sadece işimi yapıyorum' dedi.

Vatan'dan Ömer Güvenç'e konuşan başarılı kaleci övgülerin abartıldığını belirterek "Gazeteleri okuyorum, televizyonları izliyorum, övgüler boyumu aşmış. Hepsine teşekkür ederim ama abartmışsınız. Vatanı kurtarmadım, sadece işimi yapmaya çalıştım. Bir sürü para alıyorum, oynamıyorum diye yatacak değilim. Bir gün görev verilecek diye devamlı çalıştım. Herkesin, özellikle de genç kardeşlerimin böyle yapması lazım" diye konuştu.

Kaleyi Fabri'ye kaptırmasıyla ilgili olarak da konuşan Tolga, "Bazen soruyorlar, ‘Niye oynamıyorsun?’ diye. Ben de diyorum ki; ‘Arkadaşlar, Şenol Hoca futbolculuktan gelmiş, cin gibi, tecrübeli bir adam. Daha iyi olanı oynatıyor demek ki... Şenol Hoca akılsız biri değil, iyi olanı oturtsun da kötü olanı oynatsın. Allahı var, hakkını teslim edelim, Fabri de çok iyi oynuyor. Tekrar söylüyorum ben işimi yaptım, vatanı kurtarmadım" dedi.

Tolga Zengin son 16 kurasında kiminle eşleşirlerse eşleşsinler gidebildekleri yere kadara gideceklerini de söyledi.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS