Trabzonspor toplandı

Trabzonspor toplandı
Bordo-mavili ekip 2013-14 sezonu için denk bütçeyi tutturamayan ekipler arasında gösterildi. Kulübe o sezona ait UEFA gelirlerinden 200 bin euro para cezası kesilmişti.

Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu'nda bazı eski başkanlar, yöneticiler ve kurul temsilcilerinin katılımıyla Galatasaray maçında yaşanan hakem hatalarının ardından izlenecek yol haritasını değerlendirmek için toplantı yapıldı.

Trabzonspor'da Galatasaray maçında yaşanan hakem hatalarının ardından izlenecek yol haritasını değerlendirmek için toplantı yapıldı.


Trabzonspor Kulübü Divan Başkanlık Kurulu makamında gerçekleştirilen toplantıya, eski başkanlar Faruk Nafiz Özak ve Özkan Sümer, Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü Asım Örem, eski asbaşkanlar, yöneticiler, divan kurulu üyeleri ve yetkili kurulların yöneticileri katıldı. 


Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen, başındaki bölümden basın mensuplarının görüntü almasına izin verdikleri toplantıdan sonra gerek görülmesi halinde bir açıklama yapacaklarını söyledi. 


Kuddusi Müftüoğlu: 'Deniz Ateş Bitnel kötü maç yönetmiştir'


Öte yandan, eski Trabzonspor Kulübü Başkanı Özkan Sümer de yaptığı açıklamada, "Galatasaray maçında yaşanan olaylar, futbolun yapısında yer alan doğal haksızlıklar değil, futbolda yeri olmayan bir büyük ahlaksızlığın sonucudur. Elbette Trabzonspor bu olayın etkisinden bilinci, direnci ve birliği güçlenerek çıkacaktır ancak bu olayın futbol dünyasındaki izi silinmeyecek kadar derin, taşınamayacak kadar ağır olacaktır" ifadelerini kullandı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS