Türkiye Kupası'nda 3. eleme turu eşleşmeleri belli oldu

Türkiye Kupası'nda 3. eleme turu eşleşmeleri belli oldu

Türkiye Kupası'nda 3. eleme turu eşleşmeleri yapılan kura çekimiyle belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen kura çekimine, federasyon yetkilileri ile kulüplerin temsilcileri katıldı.


Kupanın 3. turunda Süper Lig'den Gazişehir Gaziantep, Gençlerbirliği, Göztepe, Kasımpaşa, Yukatel Denizlispor, TFF 1. Lig ve TFF 2. Lig'de yer alan tüm takımlar ile 2. turdan yükselen 33 takım olmak üzere toplam 92 ekip mücadele edecek.


Tek maç eleme usulüne göre oynanacak Ziraat Türkiye Kupası 3. tur müsabakaları 24, 25 ve 26 Eylül'de yapılacak.


Kupada 3. tur eşleşmeleri şöyle:


Sakaryaspor-1074 Çankırıspor


Erzinspor-İnegölspor


Manisa Futbol Kulübü-Elazığ Belediyespor


Diyarbekirspor-Eskişehirspor


Adanaspor-Fethiyespor


Bandırmaspor-Etimesgut Belediyespor


Osmanlıspor-İçel İdmanyurdu


Kocaelispor-Sivas Belediyespor


Tarsus İdmanyurdu-Darıca Gençlerbirliği


Karacabey Belediyespor-Ümraniyespor


Şanlıurfaspor-Anagold 24Erzincanspor


Ankara Demirspor-Başkent Akademi


Amed Sportif Faaliyetler-Ağrı 1970 Spor


Muğlaspor-Bursaspor


Kardemir Karabükspor-Gümüşhanespor


Payasspor-Boluspor


Hatayspor-Siirt İl Özel İdaresi


Görelespor-Giresunspor


Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Erbaaspor


Yeni Çorumspor-Kasımpaşa


Balıkesirspor-Vanspor


Hacettepe-Yukatel Denizlispor


Tuzlaspor-Nazilli Belediyespor


Silivrispor-Kastamonuspor 1966


Kırklarelispor-1954 Kerkit Belediyespor


Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Gazişehir Gaziantep


Zonguldak Kömürspor-Niğde Anadolu


1877 Alemdağspor-Sancaktepe Futbol Kulübü


Afjet Afyonspor-Bayrampaşa


Mardin Büyükşehir Başakspor-Altay


Ekol Göz Menemenspor-Kırşehir Belediyespor


Edirnespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor


Altınordu 1922-Konyaspor


Ergene Velimeşespor-Eyüpspor


Pendikspor-Turgutluspor


Kemerspor 2003-Sarıyer


Akhisarspor-Bayburt Özel İdare


Kahramanmaraşspor-Fatih Karagümrük


Göztepe-Yozgatspor 1959


Fatsa Belediyespor-Yılport Samsunspor


Birevim Elazığspor-Büyükçekmece Tepecikspor


Esenler Erokspor-Uşakspor


Gençlerbirliği-Osmaniyespor


Hekimoğlu Trabzon-Adana Demirspor


İstanbulspor-Pazarspor


Somaspor-Keçiörengücü


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS