Türkiye Kupası'nda ikinci tur maçlarının programı açıklandı

Türkiye Kupası'nda ikinci tur maçlarının programı açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası'nda ikinci tur maçlarının programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, kupada tek maç eliminasyon sistemine göre oynanacak ikinci tur maçlarının programı şöyle:


11 Eylül Salı:


13.00 Ofspor-1461 Trabzon (İsmet Gürbüz Civelek)


14.30 Pazarspor-Bayburt İl Özel İdare (Hopa İlçe)


14.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Dersim 62 (GAP)


15.00 Iğdır Esspor-Bitlis Özgüzelderespor (Karaağaç)


15.00 Bucak Belediye Oğuzhanspor-Kızılcabölükspor (Bucak)


15.00 Payasspor-Kozan Belediyespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)


15.00 Ankara Adliyespor-Bozüyük Vitraspor (Ostim) 


12 Eylül Çarşamba:


13.00 Artvin Hopaspor-Anagold 24 Erzincanspor (Hopa İlçe)


14.30 Batman Petrolspor-Yüksekova Belediyespor (16 Mayıs)


14.30 Siirt İl Özel İdaresi-Cizrespor (Siirt Atatürk-Seyircisiz)


14.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Sarıkamış Gençlerbirliği (Van Atatürk)


14.30 Hekimoğlu Trabzon-Yomraspor (Ahmet Suat Özyazıcı)


14.30 Diyarbekirspor-Elaziz Belediyespor (Seyrantepe)


15.00 Kırşehir Belediyespor-Nevşehir Belediyespor (Kırşehir Ahi)


15.00 Kemerspor 2003-Muğlaspor (Doktor Fehmi Öncel)


15.00 Altındağ Belediyespor-Kütahyaspor (Aktepe)


15.00 Kilis Belediyespor-Osmaniyespor (7 Aralık-Seyircisiz)


15.00 Erzin Belediyespor-Adıyaman 1954 (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)


15.00 Karaman Belediyespor-68 Aksaray Belediyespor (Kemal Kaynaş)


15.00 Erbaaspor-Fatsa Belediyespor (Erbaa İlçe)


15.00 Serik Belediyespor-Kale Belediyespor (Serik İsmail Ogan)


15.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor-Gebzespor (Beyçayırı)


15.30 Sinopspor-Yeni Orduspor (80. Yıl)


15.30 Körfezspor-Düzcespor (Alparslan Türkeş)


15.30 Bergama Belediyespor-Bucaspor (14 Eylül)


15.30 Halide Edip Adıvar-Çengelköy (Stadı açıklanmadı)


15.30 Maltepespor-Sultanbeyli Belediyespor (Hasan Polat)


15.30 Büyükçekmece Tepecik-Gaziosmanpaşa (Şenol Güneş


15.30 Şile Yıldızspor-Karacabey Belediyespor (Stadı açıklanmadı)


15.30 Esenler Erokspor-Ergene Velimeşe (Çetin Emeç)


15.30 Silivrispor-Alibeyköy (Silivri)


19.00 Tire 1922-Turgutluspor (Tire Tayfur Çiçek)


19.00 Kocaelispor-Gölcükspor (Kocaeli)


13 Eylül Perşembe:


13.00 Yeni Amasyaspor-Çorum Belediyespor (12 Haziran)


15.00 Bartınspor-Çayırovaspor (Atatürk)


15.00 Nazilli Belediyespor-Karşıyaka (Nazilli İlçe)


15.30 Bağcılarspor-Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor (Stat açıklanmadı)
 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS