UEFA Avrupa Ligi 2. hafta maçları

UEFA Avrupa Ligi 2. hafta maçları

UEFA Avrupa Ligi 2018-2019 sezonu grup aşamasının ikinci haftasında yarın 12 grupta 24 karşılaşma yapılacak.

Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki iki numaralı organizasyonunda, Türkiye'yi temsil eden takımlardan Fenerbahçe, D Grubu'nda Slovakya'nın Spartak Trnava takımını yarın 19.55'de Ülker Stadı'nda ağırlayacak.


Beşiktaş ise I Grubu'nda İsveç ekibi Malmö'ye yarın TSİ 22.00'de konuk olacak.


Akhisarspor da J Grubu'nda Belçika temsilcisi Standard Liege ile yarın TSİ 22.00'de deplasmanda karşılaşacak. 


Ligde ikinci hafta maçlarının programı şöyle:


17.50 Astana (Kazakistan) - Rennes (Fransa)


19.55 Zürih (İsviçre) - Ludogorets (Bulgaristan)


19.55 Bayer Leverkusen (Almanya) - AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi)


19.55  Salzburg (Avusturya) - Celtic (İskoçya)


19.55 Rosenborg (Norveç) - Leipzig (Almanya)


19.55 Zenit (Rusya) - Slavia Prag (Çekya)


19.55 Bordeaux (Fransa) - Kopenhag (Danimarka)


19.55 Anderlecht (Belçika) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan)


19.55 Fenerbahçe - Spartak Trnava (Slovakya)


19.55 Karabağ (Azerbaycan) - Arsenal (İngiltere)


19.55 Vorskla Poltava (Ukrayna) - Sporting Lizbon (Portekiz)


19.55 Milan (İtalya) - Olympiakos (Yunanistan)


19.55 Real Betis (İspanya) - Dudelange (Lüksemburg) 


22.00 Glasgow Rangers (İskoçya) -  Rapid Wien (Avusturya)


22.00 Spartak Moskova (Rusya) - Villarreal (İspanya)


22.00 Eintracht Frankfurt (Almanya) - Lazio (İtalya)


22.00 Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi) - Olympique Marsilya (Fransa)


22.00 Sarpsborg (Norveç) - Genk (Belçika)


22.00 Malmö (İsveç) - Beşiktaş


22.00 Standard Liege (Belçika) - Akhisarspor


22.00 Krasnodar (Rusya) - Sevilla (İspanya)


22.00 Jablonec (Çekya) - Dinamo Kiev (Ukrayna)


22.00 Chelsea (İngiltere) - Vidi (Macaristan)


22.00 BATE Borisov (Belarus) - PAOK (Yunanistan)

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS