UEFA Avrupa Ligi 5. hafta programı

UEFA Avrupa Ligi 5. hafta programı

UEFA Avrupa Ligi gruplarında 5. hafta maçları yarın yapılacak.

UEFA Avrupa Ligi'nin 5. haftasında yarın 24 maç oynanacak. 4 maçta topladığı 6 puanla Lokomotiv Moskova'nın 2 puan gerisinde H Grubu'nun 2. sırasında bulunan Beşiktaş, deplasmanda 1-0 mağlup ettiği Arnavutluk temsilcisi Skenderbeu'yu ağırlayacak. Atatürk Olimpiyat Stadı'ndaki mücadele, saat 20.00'de başlayacak.


A Grubu'nda topladığı 5 puanla 2. sırada yer alan Fenerbahçe ise 10 puanla grubun zirvesindeki Norveç ekibi Molde ile karşılaşacak. Fenerbahçe'nin sahasında 3-1 yenildiği Molde'ye konuk olacağı maç, 22.05'te oynanacak.


Ayrıca Türk hakem Halis Özkayha, Gökdeniz Karadeniz'in forma giydiği Rus kulübü Rubin Kazan ile İsviçre'nin Sion takımı arasındaki B Grubu karşılaşmasında düdük çalacak. Mücadelenin başlama vuruşu, saat 18.00'de yapılacak.


UEFA Şampiyonlar Ligi'nde toplu sonuçlar (5. hafta)


5. hafta maç programı (TSİ) şöyle:


18.00 Dinamo Minsk (Belarus) - Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti)


18.00 Rubin Kazan (Rusya) - Sion (İsviçre)


18.00 Krasnodar (Rusya) - Borussia Dortmund (Almanya)


20.00 Lazio (İtalya) - Dnipro (Ukrayna)


20.00 Rosenborg (Norveç) - Saint-Etienne (Fransa)


20.00 Lokomotiv Moskova (Rusya) - Sporting Lizbon (Portekiz)


20.00 Beşiktaş (Türkiye) - Skenderbeu (Arnavutluk)


20.00 Basel (İsviçre) - Fiorentina (İtalya)


20.00 Belenenses (Portekiz) - Lech (Polonya)


20.00 Monaco (Fransa) - Anderlecht (Belçika)


20.00 Karabağ (Azerbaycan) - Tottenham (İngiltere)


20.00 Schalke 04 (Almanya) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)


20.00 Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti) - Asteras (Yunanistan)


20.00 AZ Alkmaar (Hollanda) - Partizan (Sırbistan)


20.00 Augsburg (Almanya) - Athletic Bilbao (İspanya)


22.05 Legia (Polonya) - Midtjylland (Danimarka)


22.05 Club Brugge (Belçika) - Napoli (İtalya)


22.05 PAOK (Yunanistan) - Gebele (Azerbaycan)


22.05 Braga (Portekiz) - Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti)


22.05 Marsilya (Fransa) - Groningen (Hollanda)


22.05 Molde (Norveç) - Fenerbahçe (Türkiye)


22.05 Celtic (İskoçya) - Ajax (Hollanda)


22.05 Villarreal (İspanya) - Rapid Wien (Avusturya)


22.05 Liverpool (İngiltere) - Bordeaux (Fransa)

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS