ultrAslan'dan istifa çağrısı

ultrAslan'dan istifa çağrısı

Beşiktaş'a 1-0 yenilerek şampiyonluk yarışından uzaklaşan Galatasaray'da derbinin yankıları sürüyor.

Lukas Podolski Galatasaray'a veda ediyor

Galatasaray taraftar grubu ultrAslan, Beşiktaş yenilgisi sonrası yönetimi istifaya davet etti.

İşte ultrAslan'ın yapıtğı açıklama;

"Sporculuğu ve örnek kişiliği ile Türk futboluna yön veren Turgay Şeren’in adının verildiği 2016–2017 sezonunun, TFF ve MHK eliyle nasıl “HAKEM KATLİAMI SEZONU”na dönüştürüldüğünü tarih elbet yazacaktır.

Kulüp yöneticiliğinden Federasyon yöneticiliğine kadar bütün kariyeri skandal ve başarısızlıklarla dolu Demirören’in yönetimindeki federasyon için bu skandallar ne yazık ki her geçen gün sıradanlaşıyor! Hata olmaktan çıkıp aleni olarak art niyet ile takımımıza SATILIK DÜDÜKLER ile çekilen operasyonların sonu gelmiyor!

Henüz ligin başında verilmeyen penaltılar, aleyhimize verilen ofsayt goller, oyuncularımıza atılan tekmelere verilmeyen kırmızı kartlar ile başlayan puan gaspı; ikinci yarı ile birlikte zirve yaptı. Şampiyonluk yolunda kilit öneme sahip haftalarda Karabük deplasmanında aleyhimize eyyam dolu bir penaltı uyduran, Kayseri ile oynanan maçta son dakikada atılan temiz golü vermeyen, Rize deplasmanında farkı açacağımız temiz golü ofsayt diye iptal eden ve son olarak Beşiktaş maçında henüz ilk dakikalarda bariz penaltımızı önce verip sonra vazgeçen OPERASYON HAKEMLERİ; FEDERASYONDAN ALDIKLARI TALİMATI HARFİYEN YERİNE GETİRDİ VE SADECE 4 HAFTADA LİGİN BÜTÜN SEYRİNİ DEĞİŞTİRDİ. Aynı süreçte şampiyonluğu için federasyonun bütün imkanları seferber edilen kulübün lehine ise rekor sayıda ve birçoğu haksız penaltı verildiği, oyuncularının kart görmemek için garanti almışçasına sportif ahlaka dahi aykırı hareketlerden kaçınmadığı tüm Spor kamuoyunun gözü önündedir.

Galatasaray’a bir kupa daha vermeyi bünyesi kaldırmayacağı için olsa gerek Galatasaray kompleksli Demirören Federasyonu’nun hakemleri Türkiye Kupasında da işini şansa bırakmadı. Türk futbolunun yüz karası, bir oyuncunun kırmızı kartını göz göre göre es geçti ve Galatasaray’ımızı geri düşüren bariz ofsayt golünü ise yine görmezden geldi ve elenmesinde ciddi pay sahibi oldu.

Yıllardır ne sahada ne masada adaleti sağlayamayan bu federasyon çektiği operasyonlarla hedefine ulaşsa da, TFF bünyesindeki tüm bileşenler Türk futbol tarihinin sayfalarına kara birer leke olarak yine kazınacaktır!

Tabii ki tüm bunlar yaşanırken adı var kendi yok Galatasaray yönetimide olayların baş aktörlerindendir.

Göreve gelir gelmez ilk iş bu Galatasaray düşmanlarını desteklediklerini açıklayan yönetim, Galatasaray’ın haklarını tamamen savunamaz hale gelmiştir! Teknik direktör kalitesi, transferi, kadro planlaması ve skandalları bir yana; MASADA GALATASARAY ARMASI’NI SAVUNAMAYACAK KADAR BASİRETSİZ ŞAHISLARIN BU KULÜBÜN YÖNETİMİNDE YERİ VE SÖZ HAKKI YOKTUR!

Her kameraya hakem hatalarından ve adaletsizliklerden ACİZCE şikayet edip en ufak bir yaptırımı olmayan bu yönetimin bir an önce oturduğu koltukları terk etmesi artık zorunlu hizmettir!

Dünü unutmadan, yarınları bırakmadan
2 SENEDE GALATASARAY’I GETİRDİĞİNİZ NOKTA ORTADA, YAPILAN SALDIRILARI GÖĞÜSLEYEMEDİĞİNİZ ORTADA! KISACA "YÖNETEMEDİĞİNİZ" ORTADA!

TEK ÇARE DERHAL İSTİFA! İSTİFA! İSTİFA!
İSTİFA DA BİR HİZMETTİR...

ultrAslan

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS