Wanda Nara Galatasaray'dan 1 milyon euro istedi

Wanda Nara Galatasaray'dan 1 milyon euro istedi

Wanda Nara Galatasaray'dan 1 milyon euro istedi

Galatasaray'ın sezon başında Paris Saint-Germain'den kiralık olarak kadrosuna kattığı yıldız golcü Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara, sarı-kırmızılı kulübü şoke den bir talepte bulundu

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Galatasaray'ın Paris Saint-Germain'den kiralık olarak kadrosuna kattığı Mauro Icardi, yeşil sahadan çok Wanda Nara ile ilişkisi nedeniyle gündemden düşmüyor. Ayrıldıklarını açıklayan Icardi ve Nara’dan ilişkiyle ilgili karşılıklı açıklamalar geliyor.

Arjantinli futbolcunun aynı zamanda menajerliğini yapan Wanda Nara, boşanma davası açarken flaş bir iddia geldi. Buna göre açılan boşanma davasında Galatasaray’ın adı geçti.

1 MİLYON EURO

Boşanma davasında 60 milyon Euro’luk servetin nasıl bölüneceği tartışma konusu olurken bu bölümde Galatasaray’dan alınacak menajerlik parası da konuldu. İddiaya göre; Wanda Nara, Icardi’nin Galatasaray transferi için futbolcuya 1 milyon Euro’luk menajerlik faturası kesti.

ICARDİ VERMEK İSTEMİYOR

Arjantinli futbolcu ise Wanda Nara’nın artık menajeri olmadığını belirterek Wanda Nara’nın Galatasaray talebini kabul etmedi. Talebin hukuksuz olduğunu iddia eden Icardi, Galatasaray’ın Wanda Nara’ya ödeme yapmasını istemiyor.

Ronaldo'nun yerine gelecek ismi açıkladılar!

Ronaldo'nun yerine gelecek ismi açıkladılar!

HENÜZ ÖDENMEDİ

Galatasaray’ın Icardi’nin menajerlik ücretini ödemesi için önünde zaman bulunuyor. Wanda Nara ise bu paranın bir an önce hesabına yatırılması için Galatasaray’a yazı yazdı. Sarı kırmızılı kulübün nasıl bir tavır alacağı merak ediliyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

MAAŞINDAN FAZLA

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Icardi’ye 750 bin Euro maaş verileceğini açıklamıştı. Özbek’in açıklamasına göre, Arjantinli futbolcu, 20 gol atarsa 75 bin Euro, her galibiyete 3 bin Euro bonus alacak. Galatasaray, Wanda Nara’nın menajerlik ücreti konusunda resmi bir açıklama yapmadı. Ancak Arjantin’den gelen haber Galatasaray’ın oyuncuya verdiği ücretten daha fazlasını menajerine vermesi gerektiğini ortaya çıkardı.

WANDA NARA'DAN AÇIKLAMA

Wanda Nara, daha önce yaptığı açıklamada Icardi'nin Galatasaray'a transferinde tek temsilcinin kendisi olduğunu açıklamıştı. Nara, "Transfer süreçlerinde bazen aracılar oluyor ancak Mauro'nun Türkiye'ye transferinde tek temsilci bendim." demişti.

'ICARDİ'YE OLAY SÖZLER'

Icardi'nin kariyeri için her şeyi yaptığını söyleyen Wanda Nara şöyle konuşmuştu: "Mauro için bir tek kramponları giyip sahaya çıkmadığım kaldı. Benim işim ona bulabileceği en iyi sözleşmeyi bulmak ve şu anda Arjantin Milli Takımı'ndaki oyuncuların yarısından daha iyi bir sözleşmeye sahip. Tekrar söylüyorum; Mauro eskisi gibi harika bir golcü olabilir ancak her şey ona bağlı. Ben onun için evrak işleriyle uğraşıyorum, onun da sahada uğraşması lazım."

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

(Ajansspor)