Yenilgi sonrası Burak Elmas taraftara seslendi

Yenilgi sonrası Burak Elmas taraftara seslendi

Yenilgi sonrası Burak Elmas taraftara seslendi

Süper Lig'in 5. haftasında Alanyaspor'a 1-0 yenilen Galatasaray'da başkan Burak Elmas, genç bir takım olduklarına dikkati çekti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Sarı-kırmızılı kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında Elmas, "Lig uzun bir yolculuk ve henüz başındayız. Puan kayıpları olabilir. Arzu etmesek de futbolda bunlar yaşanabiliyor. Çok genç bir takımız, bu genç takımın biraz zamana ihtiyacı var. Kaybettiğimiz puanları telafi edeceğiz. Bu süreçte taraftarımızın desteği vazgeçilmez ve çok kıymetlidir." ifadelerini kullandı.

Sarı-kırmızılı kulübü panik havasına teslim etmeyeceklerini aktaran Elmas, şunları kaydetti:

"Spor kamuoyunun yakından takip ettiği gibi, Türk futbolunda bugüne kadar cesaret edilememiş bir yolculuğa çıktık. Bu yolculuk Galatasaray'ımızı aydınlık bir geleceğe ve sürdürülebilir başarılara taşıyacaktır. Bu, tüm Galatasaray camiası adına verdiğimiz bir mücadele ve ancak birlikte başarıyla tamamlayabileceğimiz bir yolculuktur. Bu mücadelede camiamızın, teknik ekip ve takımımızın sonuna kadar yanında olması ve bunu hissettirmesi çok önemlidir. Kulübümüzün geleceğini, dışarıda oluşturulmaya çalışılacak panik havasına ne bugün ne de gelecekte teslim etmeyeceğiz. Başarı, zor günleri birlikte aşabilme beceresi gerektirir. İlkleri başaran Galatasaray, yine bir ilki başararak bu cesur mücadelesinden de birlik ve beraberlik içerisinde başarı ile çıkacaktır. Galatasaray'ımızın geleceği hakkındaki sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Başarıyı, geri adım atmadan tüm camiamız ile birlikte sağlayacağız."