Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maçlarının hakemleri açıklandı

 Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maçlarının hakemleri açıklandı

Futbolda, Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, 3. turda oynanacak maçların programı ve karşılaşmalarda düdük çalacak hakemler şöyle:


Yarın:


12.00 Pendikspor-Gençlerbirliği: Mustafa Öğretmenoğlu


13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Keçiörengücü: Ferhan Kestanlıoğlu


14.00 Bandırmaspor-Sancaktepe Belediyespor: Oktay Taş


14.00 24 Erzincanspor-Yeni Malatyaspor: Erkan Özdamar


14.00 Kızılcabölükspor-Kocaeli Birlikspor: Ramazan Keleş


16.30 Elazığspor-Ofspor: Ali Şansalan


17.15 Gaziantepspor-Düzyurtspor: Murat Özcan


19.00 Çaykur Rizespor-Fethiyespor: Koray Gençerler


21.00 Galatasaray-Dersimspor: Bülent Birincioğlu


 


26 Ekim Çarşamba: 


12.00 İnegölspor-Sarıyer: Bahattin Şimşem


13.30 Gümüşhanespor-Konya Anadolu Selçukspor: Mert Güzenge


14.15 Çorum Belediyespor-Trabzonspor: Suat Arslanboğa


14.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Şanlıurfaspor: Hakan Ceylan


14.30 Kırklarelispor-Büyükşehir Gaziantepspor: Mustafa Kürşad Filiz


15.00 Samsunspor-Menemen Belediyespor: Tugay Kaan Numanoğlu


15.00 Sivasspor-BUGSAŞ Spor: Caner Ak


15.00 Boluspor-Elaziz Belediyespor: Yiğit Arslan


15.00 Balıkesirspor-Darıca Gençlerbirliği: Burak Şeker


15.00 Afjet Afyonspor-Ümraniyespor: Şeref Taştan


16.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Tuzlaspor: Ali Zağlı


16.30 Akhisar Belediyespor-Nazilli Belediyespor: Onur Karabaş


21.00 Bursaspor-Yomraspor: Volkan Bayarslan


 


27 Ekim Perşembe:


12.00 Fatih Karagümrük-Göztepe: Abdullah Yılmaz


13.30 Yeni Amasyaspor-Denizlispor: Emre Malok


14.30 Aydınspor 1923-Antalyaspor: Süleyman Abay


18.30 Kasımpaşa-Kahramanmaraşspor: Abdulkadir Bitigen


21.00 Kayserispor-Bucaspor: Çağatay Şahan

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS