ZTK'da 3. tur heyecanı

ZTK'da 3. tur heyecanı

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası üçüncü tur maçları başlıyor.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, kupada tek maç eleme sistemine göre oynanacak üçüncü tur maçları şöyle:


Bugün:


13.00 1461 Trabzon-Tuzlaspor: Mustafa Hakan Belder


13.00 Anagold 24 Erzincanspor-Gazişehir Gaziantep: Hakan Ceylan


14.00 Erzin Belediyespor-Ümraniyespor: Yasin Kol


14.30 Diyarbekirspor-Samsunspor: Gürel Uzuner


14.30 Altındağ Belediyespor-Manisaspor: Ozan Bileyci


15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Keçiörengücü: Alim Kandemir


15.00 Kırklarelispor-UTAŞ Uşakspor: Cihan Aydın


15.00 Bozüyük Vitraspor-Denizlispor: Mert Güzenge


15.00 Nazilli Belediyespor-Tokatspor: Özer Özden


15.00 Pendikspor-Altınordu: Atilla Karaoğlan


15.00 Maltepespor-Menemen Belediyespor: Semih Kurt


16.30 Tire 1922-Sivas Belediyespor: Burak Pakkan


18.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Demirspor: Tugay Kaan Numanoğlu


20.30 Adana Demirspor-Yeni Orduspor: Murat Erdoğan 


Yarın


13.00 Yeni Amasyaspor-Atiker Konyaspor: Abdulkadir Bitigen


14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Hacettepe: Çağatay Şahan


14.00 Gaziantepspor-Dersim 62 Spor: Burak Olcar


14.00 Kilis Belediyespor-Osmanlıspor: Emre Malok


14.00 Hatayspor-Esenler Erokspor: Alper Çetin


14.00 Gümüşhanespor-Silivrispor: Batuhan Gültek


14.00 Erbaaspor-Eskişehirspor: Yiğit Arslan


14.30 Kardemir Karabükspor-Körfezspor: Burak Şeker


14.30 Kırşehir Belediyespor-Altay: Erkan Engin


14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Fatih Karagümrük: Muhammetali Metoğlu


14.30 Karaman Belediyespor-Etimesgut Belediyespor: Süleyman Soyutürk


14.30 Bartınspor-Sarıyer: Necati Selçuk Şahin


14.30 Zonguldak Kömürspor-Bayrampaşa: R. Alkım Aksoy


15.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Batman Petrolspor: Ramazan Keleş


15.00 Darıca Gençlerbirliği-İnegölspor: Demokrat Özgür Güneş


15.00 Bucak Belediye Oğuzhanspor-BUGSAŞ Spor: Hasan Kaçar


15.00 Bandırmaspor-Gaziosmanpaşa: Direnç Tonusluoğlu


15.00 Şile Yıldızspor-Adanaspor: Özgüç Türkalp


15.00 Çengelköy Futbol Yatırımları-Sakaryaspor: Ferhan Kestanlıoğlu


15.00 İstanbulspor-Bağcılarspor: Caner Ak


17.00 Afjet Afyonspor-Siirt İl Özel İdare: Kadir Sağlam


18.00 Fethiyespor-Sancaktepe Belediyespor: Oktay Taş


19.00 Kahramanmaraşspor-Kemerspor 2003: Sercan Yılmaz


19.00 Boluspor-Payasspor: Çağdaş Altay


19.00 Şanlıurfaspor-Yomraspor: Efe Tanrıverdi


19.00 MKE Ankaragücü-Serik Belediyespor: Bahattin Şimşek


20.30 Çaykur Rizespor-Tarsus İdmanyurdu: Ali Şansalan


27 Eylül Perşembe:


13.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor-Antalyaspor: Koray Gençerler


14.30 Gençlerbirliği-Bergama Belediyespor: Mustafa Aydın


14.30 Niğde Anadolu-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: Can Cengiz


15.00 Eyüpspor-Pazarspor: Erhan Kutlu


15.00 Kastamonuspor 1966-Bitlis Özgüzelderespor: Abdullah Buğra Taşkınsoy


17.00 Balıkesirspor Baltok-Amed Sportif Faaliyetler: Kutluhan Bilgiç


19.30 Giresunspor-Kocaelispor: Onur Özütoprak


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS