Maçı bırakıp sahaya giren köpeğin peşine düştüler

Osmaniye'de dün oynanan bir futbol müsabakasında tam da konuk ekibin atağı sırasında sahaya giren köpek maçı durdurmakla kalmadı, yakalanıp sahadan çıkarılıncaya kadar futbolcuları dört döndürdü. Sırt üstü yatıp yuvarlanan, çimlerin keyfini süren yaramaz sonunda futbolcuların kucağında sahanın dışına taşındı.Osmaniye’de Bahçespor ile Zorkunspor arasında oynanan U-16 Gençler ligi maçında sahaya giren inatçı köpek, oyunun iki defa durmasına neden oldu.
Bahçe İlçe Stadı’nda oynanan Bahçespor ile Zorkunspor maçının 25. dakikasında konuk ekibin atağı sırasında sahaya bir köpek girdi.
Korner direğinin yanında sahaya giren ve bir süre sonra kalelerin arkasında ısınan Zorkunsporlu sporcuların yanına giden köpek, yeniden oyun alanına girdi.
Köpeğin saha içerisinde ilerlediğini gören hakem Emre Nağaç ise maçı durdurdu.
Sahada bulunan davetsiz misafiri dışarı almak için saha komiserini göreve davet eden hakem, müsabakanın başlaması için köpeğin dışarıya çıkarılmasını bekledi. Sahada bulunan Bahçesporlu sporcuların yardımıyla köpek alan dışına çıkarıldı.
Müsabakanın başlamasından 15 dakika sonra ısrarından vazgeçmeyen köpek yeniden oyun alanına girdi. Hakem Emre Nağaç tarafından tekrar durdurulan oyununun ardından maçın devam etmesi için saha görevlileri ve sporcular seferber oldu.
Köpeğin yeniden sahaya girmemesi için uygun bir yere iple bağlanmasının ardından müsabaka tamamlanabildi.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS