Cumhuriyet Tenis Turnuvası'nda kupalar sahiplerini buldu

Cumhuriyet Tenis Turnuvası'nda kupalar sahiplerini buldu

İstanbul Tenis Eğitim Spor Kulübü tarafından organize edilen 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Tenis Turnuvası sona erdi.

Bakırköy Kaymakamlığı tarafından desteklenen turnuva 4 gün sürdü. İTESK tenis kortlarında Ömer Aldınlar direktörlüğünde düzenlenen organizasyonda tek erkekler, tek kadınlar, çift erkekler, çift kadınlar ve karışık çiftler olmak üzere toplamda 106 sporcu 14 grup halinde kıyasıya mücadele etti.


Çift erkeklerde, aynı zamanda organizasyonun direktörlüğünü üstlenen Ömer Aldınlar ile İstanbul Vali Yardımcısı Akgün Corav kupayı almaya hak kazandı.


Bakırköy Kaymakamı Adem Öztürk ise çift erkekler finalinde mücadele etti.


Bakırköy Kaymakamı Adem Öztürk,  Bakırköy'de tenis sporunu geliştirmek için önümüzdeki dönemde yeni organizasyonlar düzenleyeceklerini söyledi, "Organizasyonda emeği olan özellikle İstanbul Tenis Eğitim Spor Kulübüne çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.


İstanbul Tenis Eğitim Spor Kulübü Başkanı Hakan Yılmaz da turnuvaya katılan tüm sporculara ve katkılarından dolayı Bakırköy Kaymakamlığına teşekkür etti.


Turnuvada başarılı olan sporculara ödülleri Bakırköy Kaymakamı Adem Öztürk, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Muammer Yıldız ve Bakırköy ilçesi Gençlik Spor ilçe Müdürü Metin Albayrak tarafından verildi.


Öte yandan turnuvaya destek veren Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, İstanbul Vali Yardımcısı Akgün Corav, İstanbul Vali Yardımcısı Ahmet Önal ve İstanbul Tenis Eğitim Spor Kulübü Başkanı Hakan Yılmaz'a Bakırköy Kaymakamı Adem Öztürk tarafından plaket verildi.
 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS