Son Dakika

Türkiye Hırvatistan Basketbol maçı hangi kanalda, saat kaçta?

A A

22.02.2021 - 20:17 Son Güncelleme:

A Milli Erkek Basketbol Takımı, FIBA 2022 Avrupa Şampiyonası Elemeleri D Grubu 6.son maçında Hırvatistan ile karşılaşıyor. Türkiye basketbol maçının hangi kanaldan canlı nasıl izlenildiği araştırılıyor. İşte Türkiye Hırvatistan Basketbol maçı ile ilgili bilgiler!

Türkiye Hırvatistan Basketbol maçı hangi kanalda, saat kaçta?

2022'de düzenlenecek Avrupa Şampiyonası'na katılma hakkı kazanan A Milli Erkek Basketbol Takımı, D Grubu'nda son maçına çıkıyor. A Milli Erkek Basketbol Takımı, FIBA 2022 Avrupa Şampiyonası Elemelerinde Hırvatistan ile bu akşam karşılaşıyor. Basketbol severler Türkiye Hırvatistan basketbol maçının hangi kanalda oynandığını ve canlı nasıl izlendiğini araştırıyor. İşte Türkiye Hırvatistan Basketbol maçı hakkında bilgiler...

TÜRKİYE HIRVATİSTAN MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi'ndeki mücadele saat 20.00'de başladı. Türkiye Hırvatistan Basketbol karşılaşması NTV'den canlı yayınlanıyor.

İstanbul'un ev sahipliğinde yeni tip corona virüs pandemisi nedeniyle fanus düzeninde gerçekleştirilen organizasyonda D Grubu'nun diğer karşılaşmasında ise aynı salonda saat 17.00'de İsveç ile Hollanda karşı karşıya gelecek.