Son Dakika

Final yaptı: Cesur ve Güzel 22 Haziran son bölümde Sühan öldü mü?

Final yaptı: Cesur ve Güzel 22 Haziran son bölümde Sühan öldü mü?

Final yaptı: Cesur ve Güzel 22 Haziran son bölümde Sühan öldü mü?

Cesur ve Güzel final bölümü Sühan'ın saldırıya uğradıktan sonra bebeğini kaybetme riski ile karşı karşıya kalacağını gösterirken eşi ve bebeği arasında tercih yapmak zorunda bırakılan Cesur bir mucizeye tanık oldu. Sevilen dizide kapıya yerleştirilen düzenek ile Tahsin'in kolu çevirmesiyle birlikte silah ateşlendi ve Sühan ağır bir şekilde yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Cesur ve Güzel'de 22 Haziran'da yayınlanan yeni bölümüyle ekranlara veda eden dizide Sühan'dan güzel haber geldi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Cesur ve Güzel son bölümde Sühan'ın başına gelen olayın ardından dizinin takipçileri Sühan'ın nasıl doğum gerçekleştireceğini merakla beklemeye başladı. Öte yandan Tahsin Korludağ, Rıza'dan intikamını almak için kendisinin de içinde bulunduğu tekneyi patlatarak hem Rıza'yı hem de kendisini öldürdü. Cesur ve Güzel'in son bölümünde Sühan, bebeğini doğurduğu esnada büyük bir mucize gerçekleşti ve komadan çıkarak bilincine yeniden kavuştu.

CESUR VE GÜZEL'İN FİNAL BÖLÜMÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Kendisini mutlu hissettiğini belirten Sühan, teknede eğlendikleri anlarda Cesur’un yaptığı “Bundan sonra Korludağ’da bir dakika bile vakit geçirmene izin vermeyeceğim” açıklaması ile oldukça sevindi. Cesur’un kendileri için tuttuğu balıkları pişiren Sühan, açıklamaların ardından eşine sarılarak babası ile arasında olan problemlere rağmen onu ne kadar çok sevdiğini bir kez daha gösterdi.

CESUR VE GÜZEL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Perşembe günleri izleyici ile buluşan dizide önceki hafta Sühan ve Cesur’dan gelecek haber herkesi mutlu etti. Tahsin Korludağ’ın yaptıklarına rağmen birbirlerinden vazgeçmeyen çift bebeklerinin de etkisiyle ikinci kez nikah masasına oturdu. Cesur’a aşık olan avukatı ise düğünde çifti yalnız bırakmadı. Öte yandan Cesur hastane odasında zor durumda kalan Sühan’ın yanına giderken “Böyle bir şey nasıl olur?” dedi. Sühan’ın bebeğinin zarar göreceği tahmin edilirken Bülent yaptığı oyundan oldukça pişman olacak. Yine de suçun Tahsin’in üzerine kalması sağlanırken onunla yüzleşmek isteyen Cesur, uçurumun kenarına gidecek. Tahsin ve Cesur arasında geçen konuşmanın ardından Sühan “Hayır böyle bir şeyi gerçekten sen yapmış olamazsın değil mi?” diyecek. Tahsin ise başka bir kişi ile yapacağı konuşmada Hamiyet’ten bahsederken karşı taraftan “Evet, çok iyi tanırdım rahmetliyi” sözlerini duyacak.