Survivor 24 Şubat yeni bölüm fragmanı: Erdi ve Berna kavgası büyüyor

Survivor 24 Şubat yeni bölüm fragmanı: Erdi ve Berna kavgası büyüyor

Göz6 yarışmasında birinci olarak Survivor gönüllüler takımına direkt olarak katılma hakkı kazanan Erdi ve Berna bu kez ciddi bir tartışma yaşayacak. Berna’ya “Erdi’nin düşmanları ile dost olacağım” açıklaması hakkında sorular soran Erdi hiç beklemediği bir yanıt alacak. Survior yeni bölüm fragmanında “Ben senin sayende buraya gelmedim Erdi” diye yanıt veren Berna, Göz6 finalistinden arkadaşını daha da sinirlendirecek. İşte, Survivor 24 Şubat fragmanı ve gelecek bölümde yaşanacak olaylar…

Bu akşam yeni bölümü ile izleyici ile buluşacak olan Survivor’da Berna ve Erdi arasında büyük bir tartışma yaşanacak. Gönüllüler adasında yaşanacak büyük kavganın ardından Erdi, Berna’ya kendisi hakkında söylediği sözleri soracak. Berna ise Erdi sayesinde oraya gelmediğini ifade ederek sert bir çıkış yapacak. Öte yandan Survivor yeni bölüm fragmanında yer alan diğer bilgilere göre gönüllüler adasındaki liderlik yarışı daha da kızışmaya başlayacak.

24 ŞUBAT’TAKİ BÖLÜME VOLKAN DAMGA VURACAK

Erdi, Anıl ve Volkan gerçekleştirecekleri görüşmede takım içerisinde yaşanan liderlik kavgası hakkında görüşlerini ifade edecek. Volkan, Gökhan’ın adının yazılarak adadan gönderilmesini isterken Erdi ise Bulut’un performansının düşük olduğunu dile getirecek. Gönüllüler takımında ödül oyunu öncesi gerçekleştirilecek kısa toplantı takımda yaşanan ayrışmayı daha da arttıracak.

Göz6 yarışmasından adaya katılan son isim olan Bulut Özdemiroğlu ile anlaşamadığını söyleyen Erdi, binlerce kilometre uzağa gittiğini ancak yine de ondan kurtulamadığını söylemişti. Göz6 yarışmasından bu yana Berna ile iyi geçinen Erdi, adadaki sözlerinin ardından Berna’yı affetmeyecek.

Amerikan futbolu oyununda yarışacak olan ünlüler ve gönüllüler mavi ve kırmızı formalar giyerek parkurda sahne alacak. Bu hafta aralarından bir yarışmacıyı uğurlamak zorunda kalan ünlülerde haftanın en iyi performansını sergileyen kadın yarışmacıları arasında yer alan Sema Apak ünlülerin son durumu ile ilgili düşüncelerini açıkladı. Takımlarının bir bölümünün oldukça güçlü olduğunu ifade eden Apak, bazı yarışmacıların performansının ise ünlüler takımını zayıflattığını dile getirecek. Geçtiğimiz hafta ilk kez 2 dokunulmazlık oyunun kaybederek 4 isimle konseye çıkan ünlülerde Berna Öztürk yarışmaya veda eden kişi olmuştu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS