Survivor’da kim eleniyor? | Serhat ve Eser West arasında büyük gerginlik

Survivor’da kim eleniyor? | Serhat ve Eser West arasında büyük gerginlik

Survivor’da kim eleniyor sorusuna bu akşam yanıt verilirken, yayınlanan yeni fragmanda dikkat çeken en büyük ayrıntının Erdi’nin ortalığı karıştırması oldu. Kendi düzenini kurma çabası içerisinde olan Erdi’nin davranışlarından rahatsız olan Gökhan’ın çarpıcı iddia. Ödül oyununda ise ortalık karıştı... Furkan'ın oyun içerisinde büyük siteminden sonra Gönüllüler takımında Furkan'a eleştiri geldi: Serhat ile Eser arasında çok sert tartışma yaşandı.

Survivor’da kim eleniyor sorusuna cevap bu akşam belli oluyor. Her iki takımda “dokunulmazlık” hakkını elde edince ya ünlüler takımından ya da gönüllüler takımından ayrılan bir yarışmacı olacak. Geçen hafta adayı terk eden ilk oyuncu: Fulya Şahin’di. Fulya Şahin’in ayrılmasıyla birlikte Gönüllüler takımı’nda işler iyice karışmaya başladı. Erdi kendi düzenini kurmaya hazırlanıyor. Ona karşı çıkan ise Gökhan. Erdi’nin “Bir yerde yanlış yaptık. Biz, bize ateş edilmesini bekledik. Bu adada ateşimiz bellidir. Yiğit, Elif, Gökhan üçlüsü…” sözleri dikkat çekti. Gökhan ise Erdi’nin davranışlarından oldukça rahatsız. “Kimin ismi yazılırsa, Erdi onu yanına çekiyor” demesiyle birlikte gönüllüler takımında Gökhan Erdi polemiği her an başlayabilir.ÖDÜL OYUNUNDA ORTALIK KARIŞTI
Ödül oyundan fragmana bakıldığında Serhat ile Eser birbirine karşı yarışırken, kimin kazandığı bu akşam belli olacak. Berna Keklik ile Seda’nın yarıştığı an heyecan dorukta oluyor. Ödül oyununda Furkan’ın sitemi fitili ateşleyen oldu. “Bir tane geçecek adam yok orada” diyor ve olaylar başlıyor: Gönüllüler takımı Furkan’ı bir konuda eleştirirken, Serhat’ın bir anda Eser’e “Sen konuşmayacaksın” demesi Eser’i sinirlendirir.


YENİ FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Eser’in “Seninle aynı adaya düşünce göreceğim ben seni” dedi, Serhat çılgına döndü. “Adayı bekleme şimdi gel delikanlıysan” dedikten sonra ortalık bir anda karıştı. Kamera arkasında olan Esat Yontuç’un kavgayı ayırması, tartışmanın ne kadar büyük olduğunu gösteriyor. Ayrıntılarıyla birlikte gerilim bu akşam TV8’de.


ADAYA KİM VEDA EDİYOR?


Geçen hafta dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı olunca, Gönüllüler takımından Fulya Şahin adadan ayrıldı. Bu hafta ise her iki takım da dokunulmazlık ödülünü kazandı ve iki takımdan da ayrılanlar olabilir. Gönüllüler takımında isim eleme potasına girdi: Denisa Gültekin ve Sadin Bakır. Ünlüler takımında ise eleme potasına giren iki isim: Seda ve Sabriye. Her iki takımda da eleme heyecanı yaşayacak olanların kadın yarışmacılar olması dikkatlerden kaçmadı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS