Tarafsız Bölge Pazartesi 21:00

ABD'nin Suriye müdahalesi ile ne değişti? Rusya neden cevap vermedi? Tarafsız Bölge'de tartışıldı

G:
px
Y:
px
<iframe width="{$embed.width$}" height="{$embed.height$}" src="https://www.cnnturk.com/action/embedvideo/5ad47b1661361f19b4ed4f0c" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen></iframe>

ABD'nin Suriye'yi vurmasının ardından bölgeyi bekleyen bütün sıcak gelişmeler Ahmet Hakan'la Tarafsız Bölge'de masaya yatırıldı. ABD'nin Suriye'ye müdahalesinin etkisi ve sonuçları ne oldu? Önümüzdeki günlerde Suriye'de hangi gelişmeler yaşanacak? Rusya'nın stratejisi ne olacak? Bölgedeki gerilimde Türkiye nasıl bir politika izlemeli? Ahmet Hakan sordu; AK Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu, Emekli Büyükelçi Uluç Özülker, Siyaset Bilimci Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu, Yönetim Uzmanı Elfin Tataroğlu, Güvenlik Uzmanı Eray Güçlüer ve Emekli Tuğgeneral Naim Babüroğlu yanıtladı.

Ahmet Hakan

Ahmet Hakan, 1967 yılında Yozgat’ta doğdu. Lisedeyken, Mavera Dergisi’ne abone oldu. Kitaplara, özellikle edebiyata çok meraklıydı. Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde bir süre okudu. Sonra, İstanbul'a geldi bir süre de burada okudu. Üniversitedeyken hikayeler yazdı. Bu hikayelerden bir kaçı Yedi İklim Dergisi’nde yayınlandı.

özgeçmişi göster
 
LG
MD
SM
XS