Tarafsız Bölge Pazartesi 21:00

Kemal Kılıçdaroğlu'nun sokak çağrısı Tarafsız Bölge'de tartışıldı

G:
px
Y:
px
<iframe width="{$embed.width$}" height="{$embed.height$}" src="https://www.cnnturk.com/action/embedvideo/5c179eecae784906e880138b" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen></iframe>

Ahmet Hakan, iç ve dış siyasette yaşanan bütün sıcak gelişmeleri konuklarla Tarafsız Bölge'de değerlendirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamasının ardından gözler sınır bölgesinde. Suriye'de Fırat'ın doğusuna harekat ne zaman başlayacak? Operasyon sürecinde ABD'ye karşı nasıl bir politika izlenecek? Ve yerel seçim gündemi… İttifakların yarışında şehir şehir avantajlar ve dezavantajlar neler? Kampanyalar ve seçim stratejileri ile ilgili hangi hazırlıklar yapıyor? Ahmet Hakan sordu, 26. Dönem CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, gazeteci Zafer Şahin, eski Devlet Bakanı Önay Alpago, Siyaset Bilimciler Doç. Dr. Hasan Basri Yalçın ve Dr. Enes Bayraklı yanıtladı.

Ahmet Hakan

Ahmet Hakan, 1967 yılında Yozgat’ta doğdu. Lisedeyken, Mavera Dergisi’ne abone oldu. Kitaplara, özellikle edebiyata çok meraklıydı. Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde bir süre okudu. Sonra, İstanbul'a geldi bir süre de burada okudu. Üniversitedeyken hikayeler yazdı. Bu hikayelerden bir kaçı Yedi İklim Dergisi’nde yayınlandı.

özgeçmişi göster
 
LG
MD
SM
XS