Tarafsız Bölge

IPSOS sandık sonrası araştırması Tarafsız Bölge'de açıklandı

G:
px
Y:
px
<iframe width="{$embed.width$}" height="{$embed.height$}" src="https://www.cnnturk.com/action/embedvideo/5b367e7cae784912e81675e2" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen></iframe>

Seçi̇mleri̇n ardından CNN TÜRK'e özel hazırlanan IPSOS sandık sonrası araştırması Tarafsız Bölge'de açıklandı. Hangi̇ Cumhurbaşkanı adayı ve parti̇, ki̇mden oy aldı? Seçmen oy terci̇hi̇ne ne zaman karar verdi̇? Hangi̇ vaatler etki̇li̇ oldu? 1 Kasım 2015'teki̇ oy terci̇hi̇ni̇ deği̇şti̇ren seçmenleri̇n gerekçeleri̇ neler? Ahmet Hakan sordu, IPSOS'un Türki̇ye CEO'su Si̇dar Gedi̇k, Si̇yaset Bi̇li̇mci̇ İsmai̇l Çağlar, Gazeteci̇ Oral Çalışlar, Hukukçu Alaaddi̇n Varol ve Eski̇ Devlet Bakanı Önay Alpago yanıtladı.

Ahmet Hakan

Ahmet Hakan, 1967 yılında Yozgat’ta doğdu. Lisedeyken, Mavera Dergisi’ne abone oldu. Kitaplara, özellikle edebiyata çok meraklıydı. Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde bir süre okudu. Sonra, İstanbul'a geldi bir süre de burada okudu. Üniversitedeyken hikayeler yazdı. Bu hikayelerden bir kaçı Yedi İklim Dergisi’nde yayınlandı.

özgeçmişi göster
 
LG
MD
SM
XS