Tarafsız Bölge Pazartesi 21:00

Tanzim satışın etkisi ne olur? Fiyatları kimler yükseltiyor? CHP'de neler oluyor? Tarafsız Bölge'de masaya yatırıldı

G:
px
Y:
px
<iframe width="{$embed.width$}" height="{$embed.height$}" src="https://www.cnnturk.com/action/embedvideo/5c60196d61361f1748b03466" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen></iframe>

Yerel seçimlere doğru siyasetteki taktik yarışı her yönüyle Tarafsız Bölge'de değerlendirildi. Partiler seçim kampanyalarını hangi konular üzerine kuruyor? Adayların sahadaki çalışmalarından yaşanan polemiklere, vaatlerden seçmenle kurulan iletişime kim, nasıl bir strateji izliyor? Tanzim satışın etkisi ne olur? Fiyatları kimler yükseltiyor? Ahmet Hakan sordu, CHP İstanbul Milletvekili Zeynel Emre, Siyaset Bilimci İsmail Çağlar, Gazeteci Zafer Şahin, Eski Devlet Bakanı Önay Alpago, Hukukçu Alaaddin Varol ve Siyasal İletişim Uzmanı Gülfem Saydan Sanver yanıtladı.

Ahmet Hakan

Ahmet Hakan, 1967 yılında Yozgat’ta doğdu. Lisedeyken, Mavera Dergisi’ne abone oldu. Kitaplara, özellikle edebiyata çok meraklıydı. Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde bir süre okudu. Sonra, İstanbul'a geldi bir süre de burada okudu. Üniversitedeyken hikayeler yazdı. Bu hikayelerden bir kaçı Yedi İklim Dergisi’nde yayınlandı.

özgeçmişi göster
 
LG
MD
SM
XS