Tarafsız Bölge Pazartesi 21:00

DSP, CHP oylarını böler mi? CHP'de yarın neler olacak? Ankara'da kimin şansı yüksek? Tarafsız Bölge'de konuşuldu

G:
px
Y:
px
<iframe width="{$embed.width$}" height="{$embed.height$}" src="https://www.cnnturk.com/action/embedvideo/5c6ab4d061361f3668b0151c" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen></iframe>

Yerel seçimlere doğru siyasetteki taktik yarışı her yönüyle Tarafsız Bölge'de değerlendirildi. Partiler seçim kampanyalarını hangi konular üzerine kuruyor? Adaylar neler vadediyor? Seçmen tercihlerinde en çok hangi konular etkili oluyor? CHP'de yaşanan tartışmaların ardından kim, nasıl bir strateji izliyor? Ahmet Hakan sordu, CHP Ankara Milletvekili Gamze Taşcıer, Siyaset Bilimci İsmail Çağlar, Gazeteci Zafer Şahin, Siyasal İletişim Uzmanı Gülfem Saydan Sanver, Kamuoyu Araştırmacısı İhsan Aktaş ve 26'ncı Dönem CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay yanıtladı.

Ahmet Hakan

Ahmet Hakan, 1967 yılında Yozgat’ta doğdu. Lisedeyken, Mavera Dergisi’ne abone oldu. Kitaplara, özellikle edebiyata çok meraklıydı. Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde bir süre okudu. Sonra, İstanbul'a geldi bir süre de burada okudu. Üniversitedeyken hikayeler yazdı. Bu hikayelerden bir kaçı Yedi İklim Dergisi’nde yayınlandı.

özgeçmişi göster
 
LG
MD
SM
XS