Tarafsız Bölge Pazartesi 21:00

Bu seçimin farkı ne? Anketlere ne kadar güvenmeli? Tarafsız Bölge'de tartışıldı

G:
px
Y:
px
<iframe width="{$embed.width$}" height="{$embed.height$}" src="https://www.cnnturk.com/action/embedvideo/5b1c385a61361f111871f8d4" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen></iframe>

İç ve dış si̇yasetteki̇ tüm sıcak geli̇şmeler Ahmet Hakan'la Tarafsız Bölge'de masaya yatırıldı. Seçi̇me 2 hafta kala li̇derleri̇n mi̇ti̇ng performansları, meydanlarda en fazla di̇kkat çeken konular, Kandi̇l'e operasyon hazırlığı ve Kuzey Irak'taki̇ son durum… Ahmet Hakan sordu, Si̇yaset Bi̇li̇mci̇ Nebi̇ Mi̇ş, Hukukçu Pınar Hacıbektaşoğlu, Kamuoyu Araştırmacısı İhsan Aktaş, Hukukçu Prof. Dr. Bahadır Erdem, Yöneti̇m Uzmanı Elfi̇n Tataroğlu ve Gazeteci-Yazar Gürkan Hacır yanıtladı.

Ahmet Hakan

Ahmet Hakan, 1967 yılında Yozgat’ta doğdu. Lisedeyken, Mavera Dergisi’ne abone oldu. Kitaplara, özellikle edebiyata çok meraklıydı. Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde bir süre okudu. Sonra, İstanbul'a geldi bir süre de burada okudu. Üniversitedeyken hikayeler yazdı. Bu hikayelerden bir kaçı Yedi İklim Dergisi’nde yayınlandı.

özgeçmişi göster
 
LG
MD
SM
XS