Tarafsız Bölge Pazartesi 21:00

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, CNN TÜRK-Kanal D ortak yayınında Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtlıyor

G:
px
Y:
px
<iframe width="{$embed.width$}" height="{$embed.height$}" src="https://www.cnnturk.com/action/embedvideo/5d307cf7bf21441c646dd7c8" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen></iframe>

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Tarafsız Bölge Özel'de Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtlıyor. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk bir yılını nasıl değerlendiriyor? Revizyona ihtiyaç olduğunu düşünüyor mu? Yeni sistem Meclis çalışmalarına nasıl yansıdı? 15 Temmuz Özel Oturumu'nda yaşanan tartışmalar hakkında ne düşünüyor? Siyasetteki kutuplaşmaya karşı bir çalışması olacak mı? Ahmet Hakan soruyor, TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop 'CNN TÜRK-Kanal D' ortak yayınında yanıtlıyor. Tarafsız Bölge Özel bu akşam 21:00'da.

Ahmet Hakan

Ahmet Hakan, 1967 yılında Yozgat’ta doğdu. Lisedeyken, Mavera Dergisi’ne abone oldu. Kitaplara, özellikle edebiyata çok meraklıydı. Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde bir süre okudu. Sonra, İstanbul'a geldi bir süre de burada okudu. Üniversitedeyken hikayeler yazdı. Bu hikayelerden bir kaçı Yedi İklim Dergisi’nde yayınlandı.

özgeçmişi göster
 
LG
MD
SM
XS