10000mAh değeri ile güvenli bir kullanım sunuyor

10000mAh değeri ile güvenli bir kullanım sunuyor

Hâlâ bir powerbank’e sahip değilseniz ve almayı düşünüyorsanız, Celly ‘nin 10000mAh değerde ve güvenli kullanım sunan piline bakabilirsiniz.

Celly 10000mAh powerbank’in siyah, turuncu ve açık mavi olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunuyor. Aslına bakarsanız birden fazla renk seçeneğinin sunuluyor olması güzel. Zira çoğu üründe ya siyah ya da beyaz, bazen de metalik gri tercih ediliyor. Örneğin bu üründe sunulan seçenekler arasında özellikle turuncu rengi beğendiğimi söylemek istiyoruz.

Plastik malzeme kullanılarak hazırlanan ve yanlardan kıvrımlı hatlara sahip olan ürünün kolay bir kullanımı var. Eh, bir powerbank’ten beklenen de bu olmalı zaten. İhtiyaç duyduğunuz anda kabloyu takar takmaz akıllı telefon veya tabletinizi hemen şarj edebilmelisiniz.

Ürünün detaylarına baktığımızda, ön yüzünde toplamda 4 adet ufak led ışık dikkat çekiyor, ki bu ledler sayesinde pilin şarj seviyesinin ne durumda olduğunu görebiliyoruz. Her led için 2500mAh değeri göz önünde bulundurursak, pilin şarja ne kadar ihtiyacı var ya da var olan enerjisiyle kaç kez daha telefon ya da tablet şarj edebilir, hemen anlıyoruz.

Diyelim ki 4 küsür inç değerde ufak bir akıllı telefona sahipsiniz. Muhtemelen 2200-2500mAh civarı bir pili vardır. İşte bu telefonu bu cihaz ile toplamda 4 kez sıfırdan %100’e şarj edebiliyorsunuz. Güncel telefonlara baktığımızda ise, genellikle 4000 ile 5000mAh arası pil değerlerini görüyoruz, ki bu ürünle onları da sıfırdan %100’e 2 kez şarj etme şansımız var.

Üründeki portlara bakacak olursak, 2.1A çıkış sunabilen iki tane port var ve isterseniz aynı anda iki cihazı da şarj edebiliyorsunuz.

Tabii taşınabilir pil demişken, bu tip cihazlarda kolay kullanılabilirlik ve kapasitenin önemi kadar, “güvenli kullanım” unsuru da önemli. Celly, bu konuyu da es geçmemiş. Öte yandan, microUSB bağlantısı bulunan MP3 cihazlarınızı, navigasyon cihazlarınızı ya da diğer pek çok cihazı da bu powerbank ile şarj etme imkânınız bulunuyor.

 

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS