2015’in en iyi antivirüs programları listesini açıkladı

2015’in en iyi antivirüs programları listesini açıkladı

Günümüzde kullanılan antivirus programlarını 2015 yılı boyunca çeşitli testlere tabi tutan AV-TEST Institute, 2015’in en iyi antivirüs programları raporunu açıkladı.

Günümüzde kullanılan antivirus programlarını 2015 yılı boyunca çeşitli testlere tabi tutan AV-TEST Institute, 2015’in en iyi antivirüs programları raporunu açıkladı. AV-TEST Institute en iyi antivirüs programlarını iki başlık altında topladı. Genel kullanıcı kitlesi için olanlar ve kurumsal şirketler için olanlar. Sonuçta her iki alanda da kazanan Symantec oldu.


En güçlü Android One telefon


Symantec’in kullanacılara yönelik antivirüs yazılımı Norton Security kullanıcı alanında, Symantec’in kurumsal şirketlere yönelik yazılımı Endpoint Protection ise kurumsal alanda rakiplerini geride bırakarak zirvede yer aldı. En iyi performans veren, yani çalışırken PC’yi en az yavaşlatan antivirüs programları ise Bitdefender Internet Security ve Kaspersky Internet Security oldu. En kullanıcı dostu antivirüs programı dalında ise ödülü Avira Antivirus Pro ve Kaspersky Internet Security paylaştı. Symantec şirketinin damga vurduğu yılda Avira, Bitdefender, Kaspersky de kazananlar arasında yer aldı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS