hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  3 cihazı birden şarj edebiliyor

  3 cihazı birden şarj edebiliyor
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Eğer hızlı bir yaşantınız varsa, evinizde ya da ofisinizde adaptör karmaşası yaşamak istemiyorsanız, aynı anda 3 cihazı birden şarj edebileceğiniz bu seti göz önünde bulundurabilirsiniz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Monster Pusat Seyahat Kiti sayesinde akıllı telefonlarınızı, tabletlerinizi, Thunderbolt 4 destekli dizüstü PC’leriniz, kablosuz kulaklıklarınızı, akıllı saatlerinizi ve dahasını kolaylıkla ve güvenle şarj edebilirsiniz. Oldukça geniş bir yelpazeye destek söz konusu.

  Örneğin bir akıllı telefon, bir tablet ve bir de dizüstü PC’yi aynı anda şarj etmek mümkün. Akıllı telefonunuz hızlı şarj desteğine sahip ise, 3 cihazı aynı anda şarj ederken telefonunuz bu teknolojiden faydalanabiliyor.

  GaN adaptör, 65w değere kadar hızlı şarj imkânı sunabiliyor. Buna ek olarak 1.2 metre uzunluktaki Type-C örgü kablo da gayet dayanıklı yapıda ve 100w değerine kadar destek sunuyor. Bu kabloyu isterseniz farklı bir cihazla da kullanabilirsiniz.

  Adaptör, sadece 124 gram ağırlıkta. Ufak boyutları itibarıyla isterseniz cebinizde dahi taşıyabilirsiniz. Adaptörün üzerinde 2 tane Type-C, 1 tane de Type-A bağlantı noktası bulunuyor. Toplamda 65w güce kadar performans sunabilen adaptör, aynı anda 3 farklı cihazın güvenle şarj edilmesine imkân sunuyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Örneğin, USB-C1 noktasına hızlı şarj destekli bir cihazı bağladığımızda, 45w değerini görüyoruz. Aynı anda USB-C2 noktasına farklı bir cihaz bağladığımızda, 18w değerini alabiliyoruz. Type-A noktası da 15w güç değerini sunabiliyor. Tabii cihazların uyumlu olması da çok önemli.
  Ürün, aşırı ısınmaya karşı korumalı yapıda geliyor ve CE sertifikası sayesinde de güvenli kullanımı tekrar tekrar hatırlatıyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow