3. nesil AirPods’ta büyük değişiklikler yapılacak

3. nesil AirPods’ta büyük değişiklikler yapılacak

Apple, geçtiğimiz aylarda sessiz sedasız 2. nesil AirPods‘u satışa sunmuştu. Kablosuz şarj kutusu ve H1 çipi dışında ses kalitesi konusunda çok az fark sunan 2. nesil AirPods çok eleştirilmişti. Apple’ın bu eleştirilerden sonra tasarımda değişikliğe gideceği düşünülüyordu. Bugün ise iOS 13.2. ile yeni nesil AirPods’un görüntüsü resmen sızdı.

iOS 13.2 Beta’da ortaya çıkan görsele göre; Apple kulak içi bir model ile karşımıza çıkabilir. Ya da şahsen yüksek ihtimalle 3. nesil AirPods tam kulak içi olmayacak. Kulağa oturacak ancak diğer in-ear kulaklıklar gibi basınç uygulamayacak. Yine kablosuz şarj etme kutusu ile gelecek olan Apple’ın 3. nesil kablosuz kulaklığı H2 çipine sahip olacak


Apple H2 çipi sayesinde daha hızlı bağlantı sağlayacak olan bu modelde, iPhone 11‘de yer alan U1 çipi de bulunabilir. Bu sayede kulaklıklarınız kaybolursa; kulaklığınızın yerini kolayca bulabileceksiniz. Ekim ayı veya Şubat 2020’de tanıtılacağı söylenen yeni kablosuz kulaklığın IP68 sertifikasına da sahip olacağı da söylentiler arasında yer alıyor.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS