5 maddeyle işlerinizi kolaylaştıracak ekranla tanışın

İş hayatında çoklu görevleri bir arada yürüten insanlar için zamanın verimli kullanılması oldukça önemlidir. Birden çok ekranla çalışırken ortaya çıkan bazı aksaklıklardan kaçınmak ve ekran başında daha verimli çalışmalara imza atmak istiyorsanız aşağıdaki maddeler tam sizlik. (Sponsorlu)Birden çok monitörle çalışmaya veda edin

Yan yana iki adet 27" 16:9 monitöre eşdeğer olan 32:9 süper ultra geniş ekran çoklu görev esnekliğinde gelinen son noktadır. Görüşü kısıtlayan çerçeveler olmadan ve karmaşıklığı minimum düzeye indiren tek güç kablosuyla çoklu görevleri gerçekten sorun yaşamadan ve zahmetsizce gerçekleştirebileceğiniz yeni yol arkadaşınıza merhaba deyin.
Samsung 49 inç Kavisli Oyuncu Monitörü'ne yakından bakmak içintıklayın!

Ekranınızı istediğiniz gibi bölün

Easy Setting Box, çoklu görevleri tam anlamıyla basitleştiren bir teknoloji. Tek tıklamayla ekranı bölmenizi veya farklı boyutlarda birden fazla ekran oluşturmanızı sağlar. Böylece ekranda istediğiniz gibi çalışabilirsiniz.

Görüntü kalitesinden ödün vermeyin

Picture-by-Picture teknolojisi, görselleri ve videoları orijinal boyutlarıyla görmenizi sağlıyor. Orijinal görüntü kalitesini bozmadan giriş kaynaklarına bağlanabilir ve bunları görüntüleyebilirsiniz.

Ekrana hangi açıdan bakmak istediğinize siz karar verin

Yükseklik Ayarlı Ayak (HAS), daha konforlu bir şekilde ekranda çalışmanızı ve oyun oynamanızı mümkün hale getiriyor. Ayak, süper ultra geniş panel için de hassas konumlandırma sağlar. Artık ekrana istediğiniz açıdan bakabilirsiniz.

Tepki süresi ve gerçek renklerle işinize eğlence katın
Samsung 49 inç Kavisli Oyuncu Monitörü, geleneksel monitörlerden daha saf, daha parlak ve daha gerçekçi renkler sunar. Ayrıca Samsung'un yeni Metal Quantum dot teknolojisi, oyun oynarken veya renk doğruluğunun çok önemli olduğu uygulamalarda çalışırken daha uzun süren, daha doğal renkler sunar.
Samsung 49 inç Kavisli Oyuncu Monitörü'ne yakından bakmak için tıklayın!
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS