AirPods için ilginç aksesuar!

AirPods için ilginç aksesuar!

Apple’ın kablosuz kulaklığı AirPods için ilginç bir aksesuar geliştirildi. AirPlus ismindeki bu aksesuar, AirPods kasasına kablosuz şarj özelliği ekliyor. AirPlus’ın detayları haberimizde.

Apple, iPhone 8 ve iPhone X etkinliğinde AirPower adını verdiği kablosuz şarj matını tanıtmıştı. Henüz hala satışa sunulmayan AirPower; iPhone 8, iPhone X, Apple Watch ve AirPods’u kablosuz olarak şarj edebilecekti. Ancak Apple’ın kablosuz kulaklığının mevcut kasasında kablosuz şarj özelliğinin bulunmaması kafaları karıştırmıştı.

Tahminlere göre; Apple, kablosuz kulaklığının kablosuz şarj destekli kutusunu ayrı olarak satacak ya da yeni bir model duyuracaktı. Bu söylentiler henüz bir netliğe kavuşmamışken, bugün AirPlus adı verilen bir proje hayata geçirildi. Mevcut kutuya bir kılıf yardımı ile kablosuz şarj desteği kazandıran AirPlus, Apple’ın yapamadığını yapmış oldu.

Pembe, beyaz, kırmızı, sarı ve siyah renk seçeneklerine sahip olan AirPlus ön siparişte 19 dolara satılıyor. Ön sipariş bittiğinde ise bu aksesuarın fiyatı 30 dolara yükselecek. Oldukça ilginç olan bu aksesuarın Kickstarter sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Qi şarj standardını destekleyen bu kılıf, piyasadaki hemen hemen tüm kablosuz şarj matları ile uyumlu olacak. Bakalım Apple’ın yapamadığını yapacak olan bu kılıf kullanıcılar tarafından ilgi görecek mi?

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS