Amazfit Falcon’un özellikleri ortaya çıktı

Amazfit Falcon’un özellikleri ortaya çıktı

Amazfit Falcon’un özellikleri ortaya çıktı

Amazfit Falcon birinci sınıf dayanıklı bir saat olarak karşımıza çıkacak. Cihazın kutu içeriği ise garanti-kullanım klavuzu ve şarj kablosu olacak. Sızdırılan videolar ile beraber Zepp OS’yi de yakından görmemizi sağlıyor. Cihaz dairesel kadran ile spor görünüm ve paslanmaz çelik ile sağlamlığı ile ön plana çıkıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

İkinci video, Amazfit Falcon’un fitness ile ilgili birçok ayrıntısını ortaya koyuyor. Zepp Coach rehberli antrenmanların yanı sıra kalp atış hızı kemeri gibi harici sağlık izleme cihazlarına bağlanma özelliği ile birlikte gelecek. Kullanıcılar antrenman şablonları oluşturabilecek ve spor verilerini Strava ve Adidas Running gibi üçüncü taraf hizmetlerle senkronize edebilecek. Akıllı saatin yerleşik 150 spor moduyla geleceği bildiriliyor. Gerçek zamanlı navigasyon ve rota içe aktarma özelliklerine sahip çift bantlı GPS ile donatılacak. Yaklaşan teklif, güç egzersizi tanıma ve spor verilerini takip edebilmesini sağlayacak.

Amazfit Falcon’un, kullanıcıların yerel olarak müzik depolayabilmeleri ve dinleyebilmeleri için 4 GB yerleşik depolama alanına sahip olduğu söyleniyor. Tek bir şarjla 14 güne kadar pil ömrü sunacak şekilde tasarlanmıştır.

Gelen bilgiler Amazfit Falon’un 416 x 416 piksel çözünürlüğe ve 1.000 nit maksimum parlaklığa sahip 1.28 inç AMOLED ekrana sahip olacağını gösteriyor. Bildirildiğine göre, yüzme, yüksek etkili su sporları ve tüplü dalış için ideal olması beklenen 20 ATM’ye kadar su geçirmez olacak.