Android 6.0 Marshmallow güncellemeleri dağıtılmaya başlandı

Android 6.0 Marshmallow güncellemeleri dağıtılmaya başlandı

HTC’nin orta segmente ait üç akıllı telefonuna Marshmallow güncellemeleri dağıtılmaya başlandı. Güncellemeler konusunda diğer firmalardan bir adım daha önde olan HTC, kullanıcılarını sevindirdi.

Güncellemeler şimdilik üç modeli ilgilendiriyor. Bu modeller HTC One E8, Desire Eye ve One E8 Eye isimli cihazlar. Ancak Desire E8 Eye ülkemizde satılmadığı için diğer iki model daha büyük önem arz ediyor. Beklenmeyen bu güncellemeler, kullanıcıları sevindirdi.


Çin’de ortaya çıkan bilgilere göre dağıtıma başlandı. Ancak güncellemelerin Türkiye’ye ne zaman ulaşacağı henüz belli değil. OTA üzerinden dağıtılan güncellemeler Asya bölgesinden sonra Avrupa’da, dolayısıyla Türkiye’de de dağıtılacak.


Android 6.0.1 Marshmallow olarak dağıtılacak güncelleme, HTC’nin yeni arayüzü olan Sense 7’yi de içeriyor. Önümüzdeki ay ise ABD’deki cihazlar için dağıtım başlayacak. Önümüzdeki aydan itibaren firmanın diğer orta segment modelleri için de Android 6 Marshmallow güncellemesi dağıtılacağı söyleniyor. Ancak diğer cihazların isimleri henüz belli değil. Eğer güncellemeler One E8 ve Desire Eye telefonunuza henüz ulaşmadıysa, güncellemeleri sık sık kontrol etmeyi ihmal etmeyin.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS