Android Pay kullanımı teşvik edilecek

Android Pay kullanımı teşvik edilecek

Android 6.0 Marshmallow işletim sistemiyle birlikte uyumlu cihazlar artık yeni nesil mobil ödeme sistemi olan Android Pay’i destekliyor. Ülkemizde olmasa da ABD, İngiltere, Kanada ve Avustralya gibi ülkelerde Android Pay’i kullanmak mümkün. Şimdi Google bazı kullanıcılara Android Pay kullanmaları karşılığında hediye veriyor.

Henüz Google tarafından resmi bir basın bülteni yayınlanmadı ancak bazı Reddit kullanıcıları, Android Pay kullandıkça bir çeşit özel puan biriktiğine dair mesajlar aldığını iddia ediyor. Android Pay üzerinden belirli bir miktar üzerinde yapılan onuncu alışverişin sonunda Google Chromecast hediye edileceğini söyleniyor. 35 dolar değerindeki Google Chromecast, mobil cihazınızdan görüntü aktarımı yapmanızı sağlıyor. Geçtiğimiz aylarda yenilenen Chromecast, teknoloji meraklıları için ilgi çekici bir ürün.Android Pay Ödülleri


Türkiye'den vizesiz gidebileceğiniz 7 harika ülke


Reddit kullanıcısı aşağıdaki gibi bir ekran görüntüsü paylaşmış. Henüz Google’ın resmi olarak duyurmadığı bu kampanya “Top 10 Android Pay Rewards” olarak adlandırılıyor. Yani “Android Pay Ödülleri” olarak dilimize çevirebiliriz. Üstelik hediye sadece Google Chromecast değil. Aşağıdaki ekran alıntısından da görebileceğiniz gibi Chromecast’e ek olarak birkaç şarkının da Google Play Music üzerinden hediye edileceği söyleniyor. Şimdilik bu kampanya gizemini koruyor. Ancak tabii ki bu Türkiye’deki kullanıcılar için üzücü bir kampanya olacak. Çünkü Android Pay Türkiye’de kullanılamıyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS