Angry Birds 2 oyun hilesi

Angry Birds 2 oyun hilesi

Angry Birds 2’de 5 canınızı bitirdiğinizde yenileri için beklemek veya can satın almak zorundasınız. Bu yazımızda sizler için Angry Birds 2 can hilesini nasıl yapabileceğinizi anlattık.

 


Freemium tarzı oyunları indirmek ve kısmen oynamak ücretsiz oluyor. Ancak oyun, kendi senaryosu içerisinde sizden para istiyor. Uygulama içi satın alma olarak tanımlanan bu özellik bazen oyunun en temel dinamiği olan canlar için bile geçerli olabiliyor. Angry Birds 2 bu oyunlardan biri. Oyunda 5 hakkınız var. 5 tanesini de kullandığınızda yeni canlar için beklemek veya yeni can satın almak zorundasınız. Ancak hepsi bu değil.


İlerleyen sayfalarda Angry Birds 2 oyununda nasıl can hilesi yapabileceğinizi bulabilirsiniz. Bunun dışında sizin önereceğiniz böyle numaralar varsa yorumlar bölümünden bize iletebilirsiniz.


Canınız kalmadı mı?
Oyunun en sıkıcı ekranlarından biri bu. Hiç canını yok ancak oyunu oynamak istiyorsunuz. Devam edin.


Ayalar’a gidin!
Telefonunuzun ayar bölümünden Zaman & Tarih ayarlarına gidin. Saatin otomatik ayarlanma özelliğini etkisiz hale getirin ve telefonun saatini 3 saat ileriye alın.


Oyuna geri dönün!
Saatin otomatik ayarlanmasını kapatıp, 3 saat ileri aldıktan sonra oyuna girdiğinizde 5 canınızın dolduğunu göreceksiniz.


Saati eski haline getirelim
Oyuna girdikten sonra oyunu kapatmadan saati eski haline getirebilirsiniz. Bunun için yine Zaman & Tarih bölümüne gidin ve otomatik saati aktifleştirin. Saatiniz, evrensel saate göre otomatik olarak ayarlanacak.


İyi oyunlar!
Oyuna tekrar geri dönerek istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Ancak tabii ki Angry Birds 2 oyununu seviyorsanız, geliştiricilerine destek olmak amacıyla uygulamaya olumlu yorum yapabilir veya diğer içerikleri satın alabilirsiniz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS