AnTuTu rekoru artık 203.737!

AnTuTu rekoru artık 203.737!

Benchmark yani karşılaştırma testi uygulamaları mobil sektörde oldukça popüler. Her ne kadar sentetik yani tam anlamıyla günlük kullanımla örtüşmeyen bir ölçüm şekli olsa da en popüler benchmark testi uygulamalarından biri olan AnTuTu’nun artık yeni bir rekortmeni var.

Benchmark yani karşılaştırma testi uygulamaları mobil sektörde oldukça popüler. Her ne kadar sentetik yani tam anlamıyla günlük kullanımla örtüşmeyen bir ölçüm şekli olsa da en popüler benchmark testi uygulamalarından biri olan AnTuTu’nun artık yeni bir rekortmeni var.Henüz hangi markaya ait olduğu bile bilinmeyen bir akıllı telefon, AnTuTu isimli performans testinde 203.737 puan alarak bir ilke imza attı. En güncel akıllı telefonlardan biri olan Apple iPhone 7 Plus modeli, Apple 10 Fusion işlemcisiyle 172.644 puan almayı başarmıştı. Ancak bu yeni rekor, iPhone 7 Plus’ı oldukça geride bıraktı.


antutu-rekoru-2


Twitter’da @Ricciolo1 isimli kullanıcı tarafından ortaya atılan bu iddia ilgi çekici. Çünkü 200.000 barajı şimdiye kadar geçilememişti. İddianın sahibi kullanıcı telefonun marka ve model bilgisini vermiyor. Ancak 2017 yılının ilk çeyreğini işaret ediyor. Önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde düzenlenecek olan MWC 2017’de bu rekortmen telefonun karşımıza çıkmasını bekliyoruz.


Kullanıcılar, söz konusu modelin Samsung Galaxy S8 olduğunu söylüyor. 2017 yılının ilk dönemlerinde beklenen Galaxy S8, yeni Exynos 8895 yongasını kullanacak. Cihazdan performans noktasında beklentiler büyük ancak 200.000 barajını gerçekten aşabilecek mi sorusunun cevabı için beklemek gerekiyor. Sizce 200.000’i aşan bu telefon hangi markaya ait? Yorumlarınızı bekliyoruz.


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS