Son Dakika

Apple AirPods 3 görüntülemeleri internete sızdı

A A

26.02.2021 - 11:30 Son Güncelleme: | Haber Kaynağı: Donanım Günlüğü

Çince ses blogu 52audio, Apple’ın yeni nesil TWS kulaklıklarına canlı bir bakış sunuyor. Tasarım, AirPods 2’den daha kısa gövdelerle ve AirPods Pro ile uyumlu olarak karşımıza çıkıyor.

Apple AirPods 3 görüntülemeleri internete sızdı

Kablosuz kulaklıklar artık popülerleşti. Neredeyse kimse eski kablolu kulaklık modellerini kullanmıyor. Apple da kendi kablosuz kulaklık sektörünü genişletiyor. Kulaklıkların üst yarısı, AirPods Pro’ya oldukça benziyor.

Ancak Apple’ın daha önce bildirilen kulak içi silikon uçlara sahip olup olamayacağını bilemiyoruz. Şarj / taşıma çantası AirPods 2′den daha geniş görünüyor. Buna ek olarak AirPods Pro’da bulunan versiyonla yine aynı hizada.

Geçmiş söylentilere göre, Apple AirPods 3, AirPods Pro ve AirPods Max’te bulunan Uzamsal Ses özelliği ile birlikte gelecek. Ancak ne yazık ki kulaklık aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olmayacak. Yeni AirPod’ların 150 dolara ( yaklaşık olarak 1075 Türk Lirası) perakende satış yapması bekleniyor. Kulaklıkların uzun zamandır beklenen AirTags takipçisi ve mini-LED iPad Pro ile birlikte önümüzdeki ay piyasaya çıkması bekleniyor.

Mart ayında bir Apple etkinliği düzenlenecek. Yeni AirPods 3 kablosuz kulaklık modelinin de AirTags takip aksesuarları ile birlikte bu etkinlikte tanıtılması bekleniyor. Eğer etkinlikte adını duymazsak Apple tarafından resmi bir bültenle tanıtılacaktır. Ürünün resmi lansmanıyla birlikte kulaklık hakkındaki tüm bilgiler netleşecektir.