Apple Music Google Play’de!

Apple Music Google Play’de!

Apple’ın yeni çevrimiçi müzik platformu Apple Music, iOS cihazlarda kullanıma sunulalı uzun bir zaman oldu. Şimdi sıra Android’e geldi. Apple, yeni Android uygulaması Apple Music ile karşımızda. Ancak uygulama henüz beta yani test aşamasında.

Spotify ve Deezer gibi popüler müzik dinleme platformlarına bir rakip olarak karşımızda çıkan Apple Music, beta sürecindeki Android uygulamasıyla karşımızda çıktı. Uygulamayı henüz Türkiye’den indirmek mümkün değil ancak önümüzdeki kısa dönemde Türkiye için de yayınlanması bekleniyor. Apple Music, iOS kullanıcılara sunduğu özellikleri Android cephesindeki kullanıcılara da sunmaya hazırlanıyor. 9.99 ve 14.99 Dolarlık abonelik seçenekleri ile bireysel ve aile kullanımına yönelik paketlere sahip olan Apple Music, müzik sektörüne yeni bir soluk katacak. Eğer Android kullanmanıza rağmen iTunes üzerinden daha önce şarkı satın aldıysanız, bu şarkılara ulaşmanız mümkün olacak.


Apple Music uygulaması Android için 29 MB boyutunda. Android 4.3 ve üzerindeki sürümlerde çalışabilen uygulama Nexus 9 ve Nexus 10 gibi tabletlerle de uyumlu. Şimdilik Apple Music için Türkiye’deki kullanıcılara beklemek düşüyor. Bu uygulama Apple tarafından Android cephesinde yayınlanan üçüncü uygulama oldu. Move to iOS ve Beats Pill+ uygulamasında sonra Apple’ı üçüncü kez Android tarafında gördük.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS