Apple Music nasıl fark yaratacak

Apple Music nasıl fark yaratacak

iOS taşınabilir cihaz işletim sistemine sahip cihazlar için güncellenen Shazam artık iTunes, Youtube ve Spotify ile olduğu gibi Apple Music ile de koordineli olarak çalışacak.

Henüz resmi bir açıklama olmamasına rağmen Apple Music’in Android mobil işletim sistemine sahip telefonlara da gelebileceği konuşuluyor. Bu durumda müzik bulan uygulama Shazam; Android sürümünü de güncellemek zorunda kalacak.


Böylelikle Shazam tarafından bulunan müzikler Apple Music ile de görülebilecek. Apple’ın yeni çevrimiçi müzik servisinin hayatımıza girmesine çok kısa bir süre kaldı.


Son olarak Apple Music ve iOS 8.4’ün yayınlanacağı tarihin belli olmasının ardından Apple Music ile kaç adet şarkının eş zamanlanabileceği de belli olmuş durumda.


Taylor Swift konusunda da konuyla ilgili birtakım açıklamalar yapan Apple başkan yardımcısı olarak görev alan Eddy Cue, iTunes Match’de olan özelliklerden bazılarının Apple Music’de olmadığını; fakat yeni servis ile iTunes Match gibi 25.000 şarkı eş zamanlama sınırı olacağını söyledi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS