Apple Powerbeats 4 üç farklı renk seçenekleri ile gelecek

Apple Powerbeats 4 üç farklı renk seçenekleri ile gelecek

İlk kez Kasım ayında test edilmeye başlanan Apple Powerbeats 4 geçtiğimiz günlerde tasarım olarak karşımıza çıkmıştı. Cihaz kodunun A2015 olduğu sızan bilgiler arasındaydı. Şimdi ise kablosuz bluetooth kulaklığın gerçek resimleri sızdırıldı.

3 farklı renk seçeneğine sahip olan kulaklığın renk seçenekleri beyaz, siyah ve kırmızı.


Cihaz geçen yıl piyasaya sürülen Powerbeats Pro ile bir hayli benzerlik gösteriyor. Ancak tıpkı Powerbeats 3’te olduğu gibi Powerbeats 4’te de iki kulaklığı birbirine bağlayan bir kablo mevcut. Kulaklığın sağ kısmında bir ses ayarlama tuşu bulunurken sol tarafta güç düğmesi mevcut.


Söylentilere göre Powerbeats 4’te Apple’ın H1 ses yongası mevcut. Bu yonga 15 saate kadar dayanan bir pil ömrünü vaat ediyor. Ayrıca firma yeni kablosuz kulaklığına hızlı şarj desteği de verecek. Bildiğinizi gibi Apple, Airpods’larda H yonga setini kullanıyor. Powerbeats 3’te ise Apple W1 işlemci kullanılıyordu ve bu kulaklık ile aralıksız 12 saat boyunca müzik dinleyebiliyordunuz.


Eğer daha önce Powerbeats 3 kullandıysanız bir takım problemler yaşamışsınızdır. Muhakkak ki Apple bu problemleri ürünü sıfırı ile değiştirerek gideriyor ancak benzer sorunlarla karşılaşınca sinir bozucu olabiliyor. Örneğin bu kulaklıklarda en büyük sıkıntı bir süre sonra kulaklığın ter alması ve bozulması. İkinci sinir bozucu durum gerçekten tasarımı çok kötü. Kulaklıkların sadece biri takmak istediğiniz zaman diğer kulaklığın ağırlığı taktığınız kulaklığı kulağınızdan çıkartıyor. İki kulaklık arasındaki kablo ise çok kısa.


Apple Powerbeats 4’ün fiyatı ise henüz sızdırılmadı. Ancak Apple Powerbeats 3’ün 199 dolar olduğunu biliyoruz. Ürünün ülkemizdeki Apple Store’lardaki fiyatı 1299TL. Apple Powerbeats 4 ise muhtemelen 249 dolardan satılacak bu ürünün Apple Store’daki fiyatı da muhtemelen 1400TL ile 1600TL arası olacak.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS