Apple Watch Satışları Beklentinin Üstünde!

Apple Watch Satışları Beklentinin Üstünde!

Apple’ın geçtiğimiz yıl iPhone 6 lansmanında tanıttığı ve Nisan ayında satışa sunduğu giyilebilir ilk cihaz Apple Watch satışları şirketin beklentilerinin ötesinde gerçekleşti.

Apple geçtiğimiz yıl iPhone 6 lansmanında yeni nesil giyilebilir cihazı Apple Watch‘u tanıtmıştı. Apple o dönemde Apple Watch‘ın henüz tam olarak hazır olmadığını ve kullanıcıların bu konuda biraz daha beklemeleri gerektiğinin altını çizerek ürünün çıkış tarihi ile bir bilgi vermemişti.


Mart ayında yapılan Spring Forward etkinliği kapsamında tanıtılan ve Nisan ayında satışa sunulan Apple Watch ve satışları ile ilgili spekülasyonlar Tim Cook’un yaptığı açıklama ile sona erdi. Apple CEO’su Tim Cook “Apple Watch talebi ve buna bağlı satışlar beklentinin çok üstünde oldu. En önemlisi ise müşteri memnuniyeti. Apple Watch alanlar aldıkları üründen oldukça memnunlar ve yeni ürünlerin çıkışı içinde oldukça heyecanlılar” açıklamasında bulundu.


Apple Watch bildiğiniz gibi 3 farklı modelle satışa sunuldu ve bu akıllı saatlerin bazı modelleri için hala 1 haftalık bekleme süresi var. Apple Watch en ucuz modelken Apple Watch Edition‘ın 17 bin dolara satıldığının da altını çizelim…

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS