Apple’dan kırık veya bozuk iPad sahiplerine müjde!

Apple’dan kırık veya bozuk iPad sahiplerine müjde!

Bozuk, kırık veya çalışmayan bir iPad 2 tabletiniz varsa size oldukça güzel bir haberimiz var. Apple tabletinizi güncellemeniz mümkün.

Teknik servis konusunda kullanıcıların büyük beğenisini toplayan Apple’dan önemli bir haberimiz var. Bu haberimiz 2012 yılında duyurulan Apple iPad 4 kullanıcılarını ilgilendiriyor.


Eğer elinizde çalışmayan ve teknik servise gitmesi gereken bir iPad 4 tablet bilgisayarınız varsa, Apple bu cihazları iPad Air 2 ile güncellemenize olanak tanıyor. Yani iPad 4 cihazınız sizden alınıyor ve yerine iPad Air 2 veriliyor.


Geçtiğimiz haftalarda yeni bir iPad modelini satışa çıkaran Apple’dan başka tabletler de bekleniyor. Dolayısıyla firma elindeki stokları eritmenin peşinde. Hatta iPad Air 2 modelinde indirim bile yapıldı. Dolayısıyla şu sıralar yeni bir iPad Air 2 almak veya elinizdeki cihazı değiştirmek için oldukça uygun bir zaman gibi görünüyor.


Basına yansıyan bilgiye göre bu değişim programında herhangi bir ülke veya bölge kısıtlaması bulunmuyor yani Türkiye’deki Apple müşterileri de bu değişim programından faydalanabilir. Üstelik değişim öncesinde alacağınız iPad Air 2 modelinin rengini seçme şansınız da mevcut.


Ancak söz konusu değişimin stoklarla sınırlı olduğu belirtilmiş. iPad Air 2 modelinin üretimi durduğu için Apple’ın stokları her an bitebilir. Teknik servis randevusu alarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS