Aşırı ısınan Galaxy Note 7’ler değiştirilmiyor mu?

Aşırı ısınan Galaxy Note 7’ler değiştirilmiyor mu?

Son günlerin en çok konuşulan telefonu Samsung Galaxy Note 7 yeni bir kriz ile karşı karşıya olabilir. Bazı kullanıcılar telefonlarının aşırı ısındığını dile getiriyor.

Geçtiğimiz haftaların en çok gündeme gelen telefonu şüphesiz Samsung Galaxy Note 7. Küresel çapta bir geri çağırmaya konu olan telefonun bataryasında sorun olduğu üretici firma tarafından kabul edilmişti. Cihazlar değiştirme program kapsamında sorunsuz olanları ile değiştirildi veya isteyen kullanıcılara para iadesi yapıldı. Ancak başka bir sorun olabilir mi?Değişimden gelen telefonlarda aşırı ısınma sorunu mu var?


The Wall Street Journal’ın haberine göre bazı kullanıcılar değişim programından gelen cihazlarının aşırı ısındığını dile getiriyor. Aşırı ısınan Galaxy Note 7 modelleri kullanıcıların temkinli olmasına yol açıyor. Akıllara yeni bir sorun olabileceğini getiriyor. Ancak Samsung yeni bir sorun olmadığını söylüyor.İddiaya göre bazı kullanıcıların telefonu arama esnasında aşırı ısınıyor. Kullanıcıların dikkatini çeken bu ısı artışına Samsung tarafından verilen cevap ise endişe edecek bir şeyin olmadığı yönünde.


iPhone 7'nin fiyatından şikayet edenler için alternatif akıllı telefonlar


Bir kullanıcının konu hakkındaki şikayetine dönüş yapan Samsung, iddiaya göre her akıllı telefonun normal koşullarda ısındığını şeklinde bir cevap vermiş. Ve cihazını tekrar değiştirmek isteyen kullanıcının bu talebini reddetmiş.


Değişim cihazları sahiplerine ulaştıkça bu konu daha fazla netlik kazanacaktır. Şimdilik sadece birkaç yorum bulunuyor. Konuyu yakından takip edeceğiz.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS